Opět žádné velké bodové žně. Tak lze charakterizovat deváté kolo soutěže Tip liga. Jen pět tipujících se totiž v tomto pokračování dostalo do kladných čísel.
Deváté kolo však je přesto výjimečné. Zažilo totiž jeden velký comeback. Zdeněk Mocík několik kol vedl průběžné pořadí, v posledních kolech však nebyl v nejlepší formě a pomalu klesal níž a níž. Zdeněk Mocík však tento sestup razantně zastavil a díky osmi bodům, které v devátém kole získal, se vrátil až na úplnou špici.

V čele má dvoubodový náskok na druhého Josefa Švece, pět bodů k dobru má v porovnání s třetím mužem dlouhodobého pořadí Vlastimírem Ryšánkem. V boji o přenosný DVD přehrávač pro nejlepšího tipéra tohoto ročníku Tip ligy tedy ještě nemá nic jisté, ukázal však, že dokáže zabojovat, a je horkým favoritem soutěže.

Velkolepý návrat Mocík korunoval tím, že se zároveň stal poprvé vítězem kola. Za to jej čeká hořká odměna. Do redakce Vyškovského Deníku si může přijít pro cenu ve formě čtyř plechovek a originálního půllitru Staropramen.