Dvanácté kolo bylo vyrovnané, Tomáš Heincl vyhrál ziskem jedenácti bodů a může si tedy v redakci vybrat zaslouženou věcnou cenu, dvojí balení kávy Douwe Egberts.

Výsledky zápasů 12. kola

1. Vyškov – Přerov 0:0 ⋌0
2. Blansko – Rousínov 5:1⋌1
3. Šaratice – Jevišovice 0:1⋌2
4. Bučovice – Lanžhot 0:0⋌0
5. Černá Hora – FKD 1:2 ⋌2
6. Švábenice – Bohdalice 2:3⋌2
7. Křenovice – Milotice 3:3⋌0
8. Radslavice – Pustiměř 3:3⋌0
9. Pačlavice – Otnice 7:2⋌1
10. Křižanovice – Nesovice 3:2⋌1

Výsledky 12. kola a celkové pořadí

1. místo

VY0041|Stanislav Vévoda|Švábeni­ce|⋌5|86

2. místo

VY0018|Ludmila Kuncová|Bučovi­ce|⋌5|83

3. místo

VY0005|Marek Břeň|Slavkov|⋌2|77

4. místo

VY0019|Zdeněk Kunc|Bučovice|⋌2|68

VY0038|Josef Švec st.|Vyškov|⋌2|68

6. místo

VY0043|Václav Vinklárek|Vyš­kov|⋌2|62

7. místo

VY0027|Josef Polouček|Bučo­vice|⋌5|59

VY0031|Jiří Rybák|Brno|⋌5|59

9. místo

VY0051|Ivo Hložek|Vážany n.L.|⋌2|57

10. místo

VY0021|Martin Myška|Brno|⋌8|56

VY0022|Roman Novotný|Rybní­ček|⋌2|56

VY0032|Vlastimír Ryšánek|Rousí­nov|⋌2|56

VY0020|Josef Milar|Nesovice|⋌-1|56

14. místo

VY0042|Hana Vinklárková|Vyš­kov|⋌2|54

VY0044|Věra Vinklárková|Vyš­kov|⋌-1|54

16. místo

VY0006|Miloslav Burian|Vyškov|⋌-1|53

VY0016|Josef Kalouda|Host.-Rešov|⋌-1|53

VY0026|Miroslav Poledník|Manerov|⋌-1|53

19. místo

VY0008|Ladislav Drkal|Vážany n. L.|⋌8|50

VY0001|Jaroslav Andrla|Němčany|⋌-1|50

21. místo

VY0023|Bohumír Oppelt|Vyškov|⋌2|47

VY0025|Miroslav Píše|Šaratice|⋌-1|47

23. místo

VY0050|Jiří Frolich|Pusti­měř|⋌2|45

24. místo

VY0034|Karel Štěpánek|Tištín|⋌2|44

25. místo

VY0014|Tomáš Heincl|Vyškov|⋌11|41VY0029|Radoslav Prachař|Vyškov|⋌5|41

VY0009|Miroslav Drmola|Brno|⋌-1|41

VY0033|Miroslava Škraňková|Vyškov|⋌-1|41

VY0045|Vladimír Vykoukal|Znojmo|⋌-1|41

30. místo

VY0013|Jaromír Gryc|Vyškov|⋌8|38

VY0030|Ladislav Přikryl|Vyškov|⋌8|38

VY0012|Milan Formánek|Vyškov|⋌-1|38

33. místo

VY0011|Ivo Fafílek|Dol. Rožínka|⋌5|37

34. místo

VY0007|František Cenek|Křižano­vice|⋌0|33

35. místo

VY0024|Antonín Orel|Vyškov|⋌5|32

VY0049|Jiří Žižlavský st.|Milonice|⋌5|32

VY0010|Vladimír Fabián|Brno|⋌-7|32

38. místo

VY0004|Michaela Braunová|Neso­vice|⋌0|27

39. místo

VY0039|Roman Švec|Vyškov|⋌5|26

VY0003|Jan Bílek|Brankovice|⋌-4|26

VY0037|Josef Švec|Vyškov|⋌-7|26

42. místo

VY0002|Ivan Bílek|Brankovice|⋌-5|25

43. místo

VY0052|Tomáš Kocourek|Podhradí n.D.|⋌-1|24

44. místo

VY0054|Vladislav Zatloukal|Vyš­kov|⋌2|23

45. místo

VY0015|František Hudec|Šafov|⋌2|20

VY0048|Jiří Žižlavský ml.|Vyškov|⋌-4|20

47. místo

VY0046|Jana Zelová|Vyškov|⋌-1|17

48. místo

VY0053|Miloslav Železný|Vyškov|⋌-1|16

49. místo

VY0017|Martin Kudlička|Neso­vice|⋌0|12

50. místo

VY0040|Jiří Vévoda|Švábenice|⋌-1|11

51. místo

VY0035|Marta Štěpánková|Tištín|⋌-1|8

VY0036|Alena Švecová|Vyškov|⋌-1|8

53. místo

VY0047|Antonína Žižlavská|Milo­nice|⋌-1|-1

54. místo

VY0028|Jarmila Prachařová|Vyš­kov|⋌2|-10

* vítěz kola