V čele celkového pořadí se udržel Josef Švec starší z Vyškova, ale jeho taktika tipování samých jedniček tentokrát utrpěla drtivou porážku. Již několik kol vedoucí tipér ztratil tři body. Přesto se tři kola před koncem rýsuje jeho „finálový" souboj s Petrem Sedláčkem z Velkých Němčic.

Výsledky zápasů 12. kola:

1. Hodonín – Vyškov, divize 0:0 ⋌0
2. Mor. Krumlov – Rousínov, KP 2:3 ⋌2
3. Dražovice – V. Pavlovice, I.A 1:2⋌2
4. Slavkov – Břeclav, I.A 1:1 ⋌0
5. Švábenice – Bohdalice, I.B 1:4⋌2
6. Otnice – Milotice, I.B 3:2 ⋌1
7. Dědice – Brankovice, OP 6:0 ⋌1
8. Nesovice –Slavíkovice, OP 1:1 ⋌1
9. Vážany – Vyškov B, OP 2:2 ⋌0
10. Pustiměř – Pačlavice, OP   odloženo

Výsledky 12. kola a celkové pořadí

1. místo

VY0042|Josef st. Švec|Vyškov|⋌-3|64

2. místo

VY0038|Petr Sedláček|Vel.Něm­čice|⋌3|61

3. místo

VY0008|Miroslav Drmola|Brno|⋌-3|52

4. místo

VY0022|Martin Myška|Brno|⋌9|46

VY0029|Miroslav Poledník|Manerov|⋌-3|46

VY0053|Jana Zelová|Vyškov|⋌-3|46

7. místo

VY0002|Ivan Bílek|Brankovi­ce|⋌3|44

VY0059|Jiří Frolich|Pustiměř|⋌-3|44

9. místo

VY0028|Miroslav Píše|Šaratice|⋌6|43

VY0009|Vladimír Fabián|Brno|⋌3|43

VY0020|Zdeněk Kunc|Bučovice|⋌0|43

VY0019|Ludmila Kuncová|Bučovice|⋌-3|43

VY0036|Vlastimír Ryšánek|Rousínov|⋌-3|43

14. místo

VY0016|Josef Kalouda|Hostěrádky-R.|⋌-3|41

15. místo

VY0004|Marek Břeň|Slavkov|⋌0|40

VY0018|Jan Kunc|Bučovice|⋌-3|40

VY0035|Jiří Rybák|Brno|⋌-3|40

18. místo

VY0052|Jarmila Zajdáková|Bučo­vice|⋌0|37

VY0010|Ivo Fafílek|D. Rožínka|⋌-3|37

VY0021|Josef Milar|Nesovice|⋌-3|37

VY0003|Jan Bílek|Brankovice|⋌-6|37

VY0007|Ladislav Drkal|Vážany n.L.|⋌-6|37

23. místo

VY0047|Stanislav Vévoda|Švábeni­ce|⋌6|35

24. místo

VY0057|Jiří st. Žižlavský|Milo­nice|⋌3|34

VY0013|Tomáš Heincl|Vyškov|⋌-3|34

26. místo

VY0056|Jiří Žižlavský|Vyš­kov|⋌3|31

VY0030|Josef Polouček|Bučo­vice|⋌0|31

VY0017|Tomáš Kocourek|Stálky|⋌-3|31

29. místo

VY0048|Hana Vinklárková|Vyš­kov|⋌0|29

30. místo

VY0041|Josef Švec|Vyškov|⋌3|28

VY0014|Ivo Hložek|Vážany n.L.|⋌-3|28

32. místo

VY0012|Jaromír Gryc|Vyškov|⋌3|25

VY0062|Aleš Kořínek|Ivano­vice|⋌0|25

VY0024|František Koudelka|Vojko­vice|⋌-3|25

VY0049|Václav Vinklárek|Vyškov|⋌-6|25

36. místo

VY0011|Milan Formánek|Vyškov|⋌0|22

VY0006|František Cenek|Křižanovice|⋌-3|22

VY0037|Libor Sedláček|Vel.Něm­čice|⋌-6|22

39. místo

VY0032|Ladislav Přikryl|Vyškov|⋌6|19

VY0015|František Hudec|Podhradí n.D.|⋌3|19

VY0027|Roman Pečinka|Kromě­říž|⋌0|19

VY0039|Miroslava Škraňková|Vyš­kov|⋌0|19

VY0040|Alena Švecová|Vyškov|⋌0|19

44. místo

VY0050|Věra Vinklárková|Vyš­kov|⋌0|16

VY0051|Vladimír Vykoukal|Znoj­mo|⋌0|16

VY0034|Radoslav Prachař|Vyškov|⋌-3|16

VY0033|Jarmila Prachařová|Vyškov|⋌-3|16

VY0043|Roman Švec|Vyškov|⋌-3|16

VY0044|Karel Štěpánek|Tištín|⋌-6|16

50. místo

VY0058|Michaela Braunová|Nesovice|⋌-3|15

VY0060|Martin Kudlička|Nesovice|⋌-3|15

52. místo

VY0005|Miloslav Burian|Vyškov|⋌-3|13

53. místo

VY0001|Jaroslav Andrla|Němčany|⋌0|12

54. místo

VY0025|Bohumír Oppelt|Vyškov|⋌-3|10

55. místo

VY0055|Antonína Žižlavská|Vyškov|⋌-3|8

VY0061|Pavel Slezáček|Vyškov|⋌-6|8

57. místo

VY0045|Marta Štěpánková|Tiš­tín|⋌0|4

VY0054|Miloslav Železný|Topola­ny|⋌0|4

59. místo

VY0026|Antonín Orel|Vyškov|⋌0|1

60. místo

VY0031|Vladimír Přerovský|Hodě­jice|⋌0|-2

61. místo

VY0046|Jiří Vévoda|Švábeni­ce|⋌0|-4

62. místo

VY0023|Roman Novotný|Rybní­ček|⋌0|-5