Po podzimní části jsou na druhém místě tabulky I.B třídy o dva body za vedoucími Šaraticemi. Ve středu zahájí přípravu výběhem v terénu.

Pod vedením trenéra Přemysla Diváckého se bude mužstvo kondičně připravovat především běháním v terénu a tréninky v hale. Herně bude kouč mužstvo ladit v přípravných zápasech na umělých trávnících v Brněnských Ivanovicích, Brně-Bohunicích a v Otnicích. Celou zimní přípravu zakončí utkání proti Pustiměři. Hrát se bude na přírodní trávě, ale místo bude upřesněno podle aktuálního počasí a stavu hracích ploch. „Stejně jako v minulých letech pojedeme na začátku února na kondiční soustředění. Tentokrát se ale z důvodu rekonstrukce neuskuteční na Baldovci, ale ve sportovním areálu v Loučné nad Desnou, a to v termínu 9. až 13. února,“ upřesnil kapitán mužstva Jan Rotrekl.

Jarní část soutěže zahájí Křenovice druhého dubna v Brně proti Moravské Slavii. „Kádr mužstva by se moc změnit neměl. Zatím máme jen jeden odchod a jeden příchod. Na jaře se musíme pokusit bojovat o první místo, ale většími favority pro mě jsou Šaratice, Moravská Slavia a Zastávka,“ řekl Divácký.

Přípravné zápasy

29. 1. 17.00 Kře­novice – Slavkov (UT Brněnské Ivanovice)

5. 2. 12.00 Kře­novice – Žarošice (UT Otnice)

27. 2. 16.00 Kře­novice – Otnice (UT Otnice)

5. 3. 19.00 Kře­novice – Křižanovice (UT Bohunice)

19. 3. 17.00 Kře­novice – Újezd u Brna (UT Brněnské Ivanovice)

26. 3. 15.00 Kře­novice – Pustiměř