Video jasně odhalilo to, co trenér Miloslav Machálek říkal bezprostředně po zápasem. „Tentokrát jsme ve hře dozadu nebyli tak důslední jako jindy. Nejen obránci. Chyby jsme si vyříkali a doufám, že už se opakovat nebudou," konstatoval kouč MFK.

Na vlastním trávníku se ovšem od jeho týmu očekává především ofenzíva. Tím spíš, že sobotní soupeř rezervní tým prvoligového 1. FC Slovácko zatím v soutěži nebudí nějaký mimořádný respekt. S pouhými osmi body se skromně krčí na čtrnácté příčce tabulky. „My ale musíme počítat s tím, že přijede velice nebezpečný soupeř. Je to mladé mužstvo, takže je především hodně běhavé a dravě agresivní. Otázkou také je, jaké dostane posily z áčka. V minulém utkání měli k dispozici pět hráčů," upozornil Machálek, kterému kromě dlouhodobých marodů budou opět chybět útočníci Jakub Přichystal a David Pazourek a nově nemůže počítat se záložníkem Lukášem Lahodným.

Vyškovské publikum se ovšem může těšit na otevřenou útočnou partii. Rovněž ofenzívně ladění hosté určitě budou chtít odčinit ztrátu z minulého kola, kdy doma ztratili s Mohelnicí v závěru dvoubrankové vedení. Góly inkasovali v 81. minutě a v nastavení, takže trenér Jan Palinek nemohl být s remízou spokojený.

MSFL – 10. kolo

MFK Vyškov – 1. FC Slovácko B

Sobota 3. října, 15.30 hodin, stadion Za parkem

Tabulka:

4. Vyškov 9 4 2 3 23:12 14

14. Slovácko B 9 2 2 5 14:19 8

Zápasy v minulé sezoně:

Vyškov – Slovácko B 4:1

Slovácko B – Vyškov 2:1