Z deseti body se do čela dotáhl několikanásobný celkový vítěz Ivo Hložek z Vážan nad Litavou. O vedení se dělí s rovněž úspěšným šaratickým tipérem Miroslavem Píše. V soutěži družstev si podruhé za sebou připsalo nejvíc bodů Bolzano+, ale vedení udržely Nesovice

Každý týden se hraje o šest piv značky Gambrinus. Okresní vítěz podzimní části získá sud piva značky Gambrinus a dres české fotbalové reprezentace. Sud piva získá také vítěz týmové soutěže. Nejlepší tipér v kraji pak obdrží sázenku Fortuny za pět tisíc korun, a také poukaz na vysílání internetové televize Lepší.TV v hodnotě dva a půl tisíce korun. Vítěz kola si dohodě (t. č.: 517 324 040) vyzvedává cenu ve vyškovské redakci na adrese: Jana Šoupala 1, Vyškov. Podzimní cyklus bude mít 13 kol.

Vstoupit do Tip ligy je možné jen prostřednictvím kuponu vystřiženého z Vyškovského deníku Rovnost. Ty v novinách vycházejí vždy od pondělí do středy. Od svého druhého kola může tipující využít internetu na adrese: www.vyskovsky.denik.cz a dále SPORT – TIP LIGA. Tam jsou také pravidla a podmínky účasti v soutěži.

Tip liga je stále otevřená a i noví účastníci stále mají naději na celkové vítězství.

Kompletní výsledky 3. kola najdete ve středečním tištěném Vyškovském deníku Rovnost.