Dražovice – Kostice 2:1 (1:0)

Prvních třicet minut se hrál oboustranně nervózní a opatrný fotbal. Oba týmy totiž mohly porážkou hodně ztratit. Tempo rozhýbal až vedoucí gól domácích. Hosté museli víc otevřít hru a Dražovice mohly přidat druhý gól. Opak se stal pravdou, po hrubé až školácké chybě brankáře Kargera hosté v šedesáté minutě vyrovnali a hra zase upadla. Naštěstí domácí vrátil do hry druhý gól, ale pojistku na výhru dát už nedokázali.

„Důležitost utkání se podepsala na kvalitě výkonů obou mužstev. My, pokud bychom tento zápas nevyhráli, byli bychom na tom hodně špatně. Následují totiž zápasy s dosud nejlepšími týmy soutěže Kyjovem a s Velkými Pavlovicemi. A to si moc iluze nedělám…,“ řekl trenér domácího týmu František Jakeš.

Branky Dražovic: 31. Svoboda, 65. Píšek.

Dražovice: Z. Karger – Šmerda, J. Karger, Měřinský – Píšek, E. Bílek – Minařík (60. M. Bílek), Vlach, Rychlík – Svoboda (80. Valehrach), Pel­c.

Lanžhot – Slavkov 5:1 (3:0)

Hrozný a místy až ostudný výkon hostů. Po minulém zcela přesvědčivém vítězství nad Rohatcem zůstala sestava stejná. Jen Matochu vyměnil Kopunec. Slavkov neměl pohyb a pokazil spoustu přihrávek. Domácí se ujali brankou z penalty ve 30. minutě. Za pět minut nato trefil Strnad tyč, ale odraženého míče se zmocnil Gál a sólem přes celé hřiště zvýšil na 2:0. Těsně před odchodem do kabin zahrával Slavkov rohový kop. Holásek ztratil míč, ten se dostal opět ke Gálovi, který znovu přešel přes celé hřiště a trestal 3:0. O přestávce proběhla v kabině Slavkova větší bouřka. Na začátku druhého poločasu se mu pak podařilo snížit Houšťěm, který zužitkoval přihrávku Holáska. Jenže krátce poté Zlímal zvýšil na 4:1 a tím veškeré šance hostů padly. „Jsem strašně zklamaný. Celý podzim se pomalu posouváme nahoru a tímto zápasem jsme se vrátili a pořádný kus zpátky,“ poznamenal zklamaný kouč Slavkova Rostislav Václavíček.

Branky: 30. Kovář z pen., 36.a 45.Gál, 57.Zlámal, 74. Darmovzal – 49. Houšť.

Slavkov: Dolíhal – Láznický, Cenek, Hráček, Drobný – Holásek, Žalkovský, Houšť, Žižlavský (74. Klimek) – Strnad, Kopunec.

Břeclav B – Bučovice 3:2 (1:0)

Branky: Nevídal 2, Ivančic – Kachlík 2.