V I.A třídě se radovaly jen Dražovice

Vyškovsko - Z vyškovského“troj­lístku“ ve fotbalové I.A třídě se v tomto kole z vítězství radoval jen nováček Dražovic, který si doma poradil s Kosticemi.

12.10.2010

POSTUPUJÍ. V pořadu tipovací soutěže Fortuna ligy se často objevovaly i Dražovice. Snímek je z jejich utkání s FC Svratka v Brně, v němž výhrou 4:2 potvrdily svůj postup do I.A třídy.Foto: DENÍK/Zdeněk Vlach

Dražovice – Kostice 2:1 (1:0)

Prvních třicet minut se hrál oboustranně nervózní a opatrný fotbal. Oba týmy totiž mohly porážkou hodně ztratit. Tempo rozhýbal až vedoucí gól domácích. Hosté museli víc otevřít hru a Dražovice mohly přidat druhý gól. Opak se stal pravdou, po hrubé až školácké chybě brankáře Kargera hosté v šedesáté minutě vyrovnali a hra zase upadla. Naštěstí domácí vrátil do hry druhý gól, ale pojistku na výhru dát už nedokázali.

„Důležitost utkání se podepsala na kvalitě výkonů obou mužstev. My, pokud bychom tento zápas nevyhráli, byli bychom na tom hodně špatně. Následují totiž zápasy s dosud nejlepšími týmy soutěže Kyjovem a s Velkými Pavlovicemi. A to si moc iluze nedělám…,“ řekl trenér domácího týmu František Jakeš.

Branky Dražovic: 31. Svoboda, 65. Píšek.

Dražovice: Z. Karger – Šmerda, J. Karger, Měřinský – Píšek, E. Bílek – Minařík (60. M. Bílek), Vlach, Rychlík – Svoboda (80. Valehrach), Pel­c.

Lanžhot – Slavkov 5:1 (3:0)

Hrozný a místy až ostudný výkon hostů. Po minulém zcela přesvědčivém vítězství nad Rohatcem zůstala sestava stejná. Jen Matochu vyměnil Kopunec. Slavkov neměl pohyb a pokazil spoustu přihrávek. Domácí se ujali brankou z penalty ve 30. minutě. Za pět minut nato trefil Strnad tyč, ale odraženého míče se zmocnil Gál a sólem přes celé hřiště zvýšil na 2:0. Těsně před odchodem do kabin zahrával Slavkov rohový kop. Holásek ztratil míč, ten se dostal opět ke Gálovi, který znovu přešel přes celé hřiště a trestal 3:0. O přestávce proběhla v kabině Slavkova větší bouřka. Na začátku druhého poločasu se mu pak podařilo snížit Houšťěm, který zužitkoval přihrávku Holáska. Jenže krátce poté Zlímal zvýšil na 4:1 a tím veškeré šance hostů padly. „Jsem strašně zklamaný. Celý podzim se pomalu posouváme nahoru a tímto zápasem jsme se vrátili a pořádný kus zpátky,“ poznamenal zklamaný kouč Slavkova Rostislav Václavíček.

Branky: 30. Kovář z pen., 36.a 45.Gál, 57.Zlámal, 74. Darmovzal – 49. Houšť.

Slavkov: Dolíhal – Láznický, Cenek, Hráček, Drobný – Holásek, Žalkovský, Houšť, Žižlavský (74. Klimek) – Strnad, Kopunec.

Břeclav B – Bučovice 3:2 (1:0)

Branky: Nevídal 2, Ivančic – Kachlík 2.

Autor: Zdeněk Vlach

12.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 16 000 Kč Pracovníci ostrahy, strážní Bezpečnostní pracovník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání vyučení, osvědčení strážný, dobrý zdravotní stav, POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení, ostraha vojenského objektu, pochůzky, noční směny, ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: stravenky, 5 týdnů dovolené, KONTAKT: Országh Pavol Ing., tel.: 739 532 168, 737 226 558, Po-Pá 8-15 hod, e-mail: pavol.orszagh@vls.cz. Pracoviště: Vojenské lesy a statky čr, s.p. kasárna bučovice, Zámek, č.p. 1, 685 01 Bučovice. Informace: Pavol Országh, +420 739 532 168,737 226 558. Výroba - Výroba Montážní dělník 16 000 Kč Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů Montážní pracovník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 17700 kč. Volných pracovních míst: 24. Poznámka: Požadavky: vzdělání nerozhoduje, manuální zručnost, schopnost pracovat u stroje, přesnost, Popis práce: pracoviště Komořany 146 nebo Mlékařská 3 Rousínov, PP na dobu určitou 1 rok, jednoduchá montážní práce, práce vestoje u montážní linky, pracovníci budou zaučeni, Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, jídelna v závodě, moderní prostředí, Kontakt: Durajová Petra Ing., tel.: 517 300 161, 7-15 hod, e-mail: pdurajova@edpsro.cz nebo osobně na adrese Komořany 146. Pracoviště: European data project s.r.o. - komořany, 683 01 Rousínov u Vyškova. Informace: Petra Durajová, +420 517 300 161. Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů Montéři oken. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadavky: vzdělání nerozhoduje, fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, ŘP sk. B, Popis práce: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy, montéři plastových, hliníkových oken a dveří, stěn a dalších souvisejících produktů, práce po celé ČR, Kontakt: Richard Vlček, tel: 739 419 340 do 16 hod, e-mail: ablak.sro@gmail.com. Pracoviště: Ablak, s.r.o. 003, 682 01 Vyškov 1. Informace: Richard Vlček, +420 739 419 340. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Specialisté v oblasti zahradnictví Zahradnický 22 000 Kč Specialisté v oblasti zahradnictví Zahradnický technik. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání SŠ/VŠ v zahradnickém, zemědělském nebo přírodovědném oboru, nutný ŘP sk.B-aktivní řidič, uživatelská znalost práce na PC, znalost min. jednoho jazyka (AJ případně NJ), znalost botaniky a trávníkářstvívýhodou, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, pracovní nasazení, dobrý mluvený i písemný projev, POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení, vhodné i pro absolventy, navrhování a sestavování travních a travobylinných směsí, tvorba nabídek, obchodní činnost, ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: stravenky, KONTAKT: Ing. Marie Straková, tel: 773 826 682, e-mail: agrostis@agrostis.cz, v případě zájmu zasílejte životopisy a motivační dopis na uvedený e-mail. Pracoviště: Agrostis trávníky, s.r.o., Npor. Krále, č.p. 764, 683 01 Rousínov u Vyškova. Informace: Marie Straková, .

V utkání krajské hokejové ligy porazil Sokol Březina u Brna (bílé dresy) Minervu Boskovice 7:5. Hrálo se ve Vyškově.
12

Nováček si vyšlápl na mistra, hokejisté Březiny porazili Minervu Boskovice

Další ztráta. Vyškov přišel o vítězství až ve druhé minutě nastavení

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.