V ostatních zápasech už zástupci našeho regionu přidali jen jedinou výhru, když Bučovice zdolaly Kyjov. Nejhůře dopadli hráči Slavkova a Otnic, kteří shodně inkasovali pět gólů, aniž by sami kontrovali. Slavkov doma od Lednice, Otničtí v Tvrdonicích. Zaujal střelecký koncert bohdalického Pacejky.

I. A TŘÍDA

Rakvice – Dražovice 2:2

Poločas: 1:0 Branky: Rástočný, Topinka – Svoboda 2. ČK: Nekvapil – Škarabela. Dražovice: Vrána – Král, Novotný, Škarabela, Pospíšil – Snášel (60. O. Levíček), Vlasák (46. Vlach), Starý, Rychlík (90. Macháček) – Svoboda, Pelc.

V prvním poločase hosté poměrně dobře bránili, ale směrem dopředu to nebylo ideální. I přesto si z brejků vypracovali několik výhodných přečíslení, která ale nedokázali jednoduše a účinně zakončit. Rakvice naopak po chybné rozehrávce naložily se svojí šancí úspěšně a těsně před poločasem šly do vedení. „Do druhého poločasu jsem mohl konečně nasadit Aleše Vlacha, který na hřiště naskočil prakticky „z letadla" a jeho přítomnost nám okamžitě pomohla. Soupeři jsme nepůjčovali míč, vycházela nám útočná kombinace a po krásné nacvičené akci jsme skóre srovnali," řekl hrající trenér Dražovic Petr Starý. Hostům mělo nahrát vyloučení domácího Nekvapila. Měli sice i dál převahu, ale deset minut před koncem opět inkasovali. „Zase jsme byli nuceni dohánět a díky Svobodovi, jež je v této sezoně k neudržení, se nám podařilo vyrovnat a odvézt si bod. Ten je ale v mých očích málo. Navíc velkou kaňkou utkání je nešťastné rozhodnutí hlavního rozhodčího na konci zápasu. Vyloučil Škarabelu za neexistující zákrok," dodal Starý.

Bučovice – Kyjov 2:1

Poločas: 1:1. Branky: Bodeček, Nový – Petula. ČK: Kuřil (Kyj.). Bučovice: Hanák – Koudelka, Hanousek, Mikulášek, Brožina – Handlíř, Štrublík, Jeřábek, Nový – Bodeček (70. Horák), Bil.

V Bučovicích se hrál průměrný fotbal. Domácí byli přece jen o něco aktivnější a nakonec strhli vítězství na svoji stranu. Navíc v závěru neproměnili penaltu. „Naše hra byla neurovnaná. Vůbec jsme nevyužívali středových hráčů. Pouze jsme nakopávali dlouhé míče dopředu. Přitom Bučovice nebyly tak dobré jako minule Bořetice," uvedl asistent kyjovského kouče Vlastimil Výstup.

Slavkov – Lednice 0:5

Poločas: 0:2. Branky: Fóbl 3, Janulík, Pekárek. Slavkov: Plchut – Novák, Hráček, Ondruška, Kuchynka – Michálek, Lysák, Procházka, Vosmek – F. Kučera, Matocha.

Hosté byli po celý zápas jasně lepší.

I. B TŘÍDA

Bohdalice – Medlánky 4:4

Poločas: 2:3. Branky: Pacejka 4 – Viskot 3, Čermák. Bohdalice: Paštěka – Kummer, Ondráček, Brovják, Sádlík, Hladký, Podaný, Prachař, Pacejka, Smejkal (82. Vaculčík), Neděla (45. Švéda).

Bedřich Kolář, trenér Bohdalic: „Hodně obměněné mužstvo se dotváří za pochodu. Ve svém druhém domácím utkání odvedlo bojovný výkon a i přes řadu nedostatků především v obranné činnosti se nám podařilo získat první bod. Na týmu je znát, že kluci toho spolu dosud mnoho nenahráli, a také sestava je pokaždé jiná. Střelecky se tentokrát blýskl Honza Pacejka, autor všech našich branek, ale za bojovnost je třeba pochválit celý tým."