Stejně jako Vyškovan Bohumír Oppelt získal 16 bodů, ale měl přesnější tip na supertrefu (38). Střelci zaznamenali 42 gólů. Vítěz kola se dotáhl už na druhé místo za dlouhobého lídra Iva Hložka z Vážany nad Litavou. Jinak výsledky kola pořadími v jednotlivcích i v družstvech moc nezamíchaly.

Prestože všechny domácí fotbalové soutěže se nyní mininálně čtrnáct dnů hrát nebudou, rozhodl se pořadatel soutěže nabízet fanouškům tipování i nadále. Do programu proto budou po dobu "výluky" zařazovány atraktivní zápasy zahraničních nejvyšších soutěží. S vírou, že naše české soutěže se letos ještě hrát budou…

Trenér fotbalistů MFK Vyškov Jan Trousil.
Trenér Jan Trousil bod z Ostravy bere, ale ví, že měly být tři

Okresní vítěz podzimní části Tip ligy získá sud piva značky Gambrinus a dres české fotbalové reprezentace. Sud piva získá také vítěz týmové soutěže. Nejlepší tipér v kraji pak obdrží sázenku Fortuny za pět tisíc korun, a také poukaz na vysílání televize přes internet Lepší.TV v hodnotě dva a půl tisíce korun. Vítěz kola si může vyzvednout cenu ve vyškovské redakci na adrese: Jana Šoupala 1, Vyškov.

Vstoupit do Tip ligy je možné i te´d, ale stále jen prostřednictvím kuponu vystřiženého z Vyškovského deníku Rovnost. Ty v novinách vycházejí vždy od pondělí do středy. Od svého druhého kola může tipující využít internetu na adrese: www.vyskovsky.denik.cz a dále SPORT – TIP LIGA. Tam jsou také pravidla a podmínky účasti v soutěži.

Kompletní výsledky 8. kola a celková pořadí najdete ve středečním tištěném Vyškovském deníku Rovnost.