TJ Tatran Rousínov –
FK Podolí u Brna 7:0
Poločas: 2:0. Branky: 10. a 50. Jašek, 28. Florian, 57. vlastní, 55. a 87. Mikeš, 65. Kříž. Tatran: Řepka – Imramovský, Novotný, Kříž, Líznar – Jašek, Kubáč, Lízal, Divácký, Mikeš – Florián. Střídali: Zbořil, Chlup, Eliáš, Švaříček, Kopřiva. Trenér: Milan Boušek.

Tatran jako tým krajského přeboru se s účastníkem A skupiny I. B třídy (po podzimu 2. místo) rozehrával pomaleji, ale postupně se dostal do herní pohody a výsledkem bylo vysoké vítězství 7:0.

„Na začátku zápasu byla vidět ještě trochu nesouhra, protože máme pár nových hráčů a ještě si na sebe zvykáme, ale postupem času jsme náš výkon zlepšovali a soupeři jsme toho moc nedovolili. Bylo poznat, že už máme něco odběháno a hráli jsme ve vyšším tempu než minulý týden. V druhém poločase jsme pokračovali v podobném výkonu jako v prvním poločase, ale občas vypadli z koncentrace a dovolili jsme soupeři dostat se k šancím a svoje příležitosti jsme řešili lehkovážně. Na tom musíme zapracovat a udržet si koncentraci celý zápas. Je potřeba dál poctivě trénovat a nepolevit, abychom byli připraveni na mistrovská utkání,“ hodnotil zápas záložník Filip Novotný.

MFK Vyškov B –
TJ Sokol Přemyslovice 5:0
Poločas: 3:0. Branky: 20. a 52. Lagovský, 32. Vráblík,41. Klimeš, 55. Němec. Vyškov B: Kvapil (46. Havelka) – Kučera (46. Holomek), Neubauer, Formánek (46. Pospíšil), Rusiňák (55. Procházka), Klimeš (60. Bárdy), Němec (60. Ostrý), Ress (60. Herynk), Traore (60. Čáslava), Tesáček (60. Hruška), Vráblík (60. Čáslava). Trenér: Jaroslav Liška.

Sokol Přemyslovice hraje okresní přebor Prostějovska. Vyškovské béčko mělo celý zápas převahu a skóre mohlo být i vyšší.

„Hrálo v těžkých větrných podmínkách, což se nicméně v prvním poločase na kvalitě hry nikterak neprojevilo. První poločas byl z naší strany kombinačně lepší, dali jsme tři branky, ale bylo tam i dost dalších šancí, které by se měly dávat. Ve druhém poločase jsme pak v některých fázích hry byli nepřesní. I přesto se nám podařilo vstřelit dvě branky a uhrát hezký výsledek,“ byl po utkání spokojený trenér Liška.