Divize

Vyškov-Bystrc.

Krajský přebor

Ivančice-Rousínov (so).

I. A třída

Slavkov u Brna-Čebín (so), Bosonohy-Šaratice (so), Tvrdonice-Bučovice (so), Dražovice-Rohatec.

I. B třída

Bohdalice-FKD (so),

Ivanovice na hané-Veverská Bítýška, Švábenice-Ochoz u Brna (so), Rousínov B-Tišnov (10.15), Křenovice-Žarošice.

Okresní přebor

Radslavice-Nesovice, Letonice-Otnice, Velešovice-Vícemilice, Lysovice-Dědice (so), Vážany nad Litavou-Pustiměř, Křižanovice-Brankovice, Pačlavice-Mouřínov (13.45), Radslavice-Otnice (stř. 28. 9.).

III. třída, skupina A

Moravské Málkovice-Račice, Bohdalice B-Hoštice/Heroltice, Habrovany-Rychtářov, Kučerov-Chvalkovice na Hané, Vyškov B-Pustiměř B (10.00), FKD B-Opatovice (10.30), Dražovice B-Komořany (10.00).

III. třída, skupina B

Křenovice B-Hodějice (so), Letonice B-Kroužek (10.00), Nížkovice-Slavíkovice, Bošovice-Slavkov u Brna B, Vážany nad Litavou B-Zbýšov (so), Kobeřice-Němčany, Heršpice-Lovčičky (stř. 28. 9.), Slavíkovice-Bošovice (stř. 28. 9.).

IV. třída, skupina A

Ježkovice-Kroužek B (10.00),

Bohdalice C-Hoštice/Heroltice B (13.30, hř. Milonice), Ivanovice na Hané B-Dědice B (so), Švábenice B-Opatovice B (10.00), Chvalkovice u Bučovic-Brankovice B, Pačlavice B-Milonice/Uhřice.

IV. třída, skupina B

Křenovice C-Nížkovice B (10.00), Nesovice B-Otnice B (10.00), Vícemilice B-Slavíkovice B (10.00), Bošovice B-Velešovice B (13.30), Rašovice-Zbýšov B, Křižanovice B-Lovčičky B (13.30), Kobeřice B-Šaratice B (10.00), Slavíkovice B-Bošovice (stř. 28. 9. 13.45).

Dorost

SCM-MSDL U19

Vyškov-Znojmo (so).

SCM U17

Vyškov-Znojmo (so 10.15).

SCM U16

Vyškov-Znojmo (so 12.15).

Krajský přebor dorostu

Bučovice-Kohoutovice (10.00 starší, 12.15 mladší).

I. třída

Slavkov u Brna-Kohoutovice (so 13.30), Letonice-Rousínov (so).

Okresní přebor dorostu

Moravské Málkovice-Hodějice (13.30), Bohdalice-Otnice (13.45), Velešovice-Hoštice/Heroltice (so 14.00), Křenovice-Pustiměř (so 12.30), Křižanovice-Brankovice (so)

Dražovice-Šaratice (13.30).