Na stadionu TJ Sokol Borský Mikuláš hrály oba týmy od prvních minut ofenzivně a ve vysokém tempu. Víc ze hry však měli hosté a v osmé minutě to vyjádřili gólem Issy Fomby, který si výborně zpracoval přihrávku za obranu a střelou pod břevno nedal domácímu brankáři Kubicovi žádnou šanci. Zhruba po půlhodině fauloval ve vlastním pokutovém území Flamík a z nařízené penalty Patrik Schön přidal druhý gól. Kubica sice směr střely odhadl, ale na míč nedosáhl.

Příprava:
Spartak Myjava – MFK Vyškov 0:2
Poločas: 0:2. Branky: 8. Fomba, 29. Schön.
Vyškov: Stejskal – Delferriere, Štěpánek, Sylla, Němeček – Lahodný, Schön, Mafwenta, Fomba – Bayo, Diallo. Střídali: Derka, Ilko, Krška, Kamara, Nghabo, Svoboda, Moučka, Aberkane. Trenér: Jan Kameník.

Do druhého poločasu vystřídal domácí trenér celou sestavu, všichni vyškovští náhradníci se na trávníku objevili postupně. Myjava byla aktivnější, ale hosté ji do větších šancí nepustili a kvalitní defenzívou si vítězství pohlídali.

Nyní už svěřence trenéra Jana Kameníka čeká start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V sobotu 2. března to bude derby s Hanáckou Slavií Kroměříž na jejím hřišti. Na stadionu J. Silného bude mít zápas výkop ve 14.30 hodin.