Okresní přebor
2. kolo: Vícemilice-Nesovice 2:1 (2:0), Lazor, Přibylík – Nedoklanov.
4. kolo: Radslavice-Letonice 4:2 (2:1), Hučík, Posolda, Pytela, Toman – Lokaj Petr, Spáčil Michal, Švábenice-Pustiměř 3:0 (2:0), Jičínský Richard 2, Hladký Jan, Vícemilice-Lysovice 1:2 (0:0), Přibylík – Bačovský, Tanneberger, Křižanovice-Otnice 1:1 (1:0), Ondráček – Spáčil, Dražovice B-Nesovice 2:2 (0:1), Kunc, Valehrach – Kudlička, Navrátil, Pačlavice-Brankovice 3:2 (3:0), Pučan, Sypěna, Vlček – Novotný, Proniuk Radim, Vážany-Velešovice 2:1 (0:1), Dvořák, Opletal – Reichelt.
1. Švábenice 3 3 0 0 9:3 9
2. Vážany 3 2 1 0 11:8 7
3. Brankovice 3 2 0 1 14:5 6
4. Pačlavice 3 1 2 0 9:8 5
5. Pustiměř 3 1 1 1 6:3 4
6. Velešovice 3 1 1 1 6:5 4
7. Nesovice 3 1 1 1 4:4 4
8. Lysovice 3 1 1 1 4:4 4
9. Otnice 3 1 1 1 6:7 4
10. Vícemilice 3 1 0 2 5:6 3
11. Radslavice 3 1 0 2 7:13 3
12. Letonice 3 0 2 1 3:5 2
13. Křižanovice 3 0 1 2 3:8 1
14. Dražovice B 3 0 1 2 3:11 1
III. třída skupina A
4. kolo: Lysovice B-Opatovice 1:1 (1:0), Tanneberger – Štefek, Habrovany-Pustiměř B 3:1 (1:0), Luska, Pořízek, Souček – Snídal, FKD B-Komořany 3:1 (1:0), Slezák, Sýkora, Zbořil – Konečný, Hoštice-Chvalkovice nH 2:1 (1:0), Hanák, Stoklasa – César, Rychtářov-M.Málkovice 2:0 (1:0), Pospíšil 2, Bohdalice B-Kučerov 6:2 (2:2), Kolečkář 3, Korkován, Kummer, Zapletal – Neděla, Sychra, Dědice-Ježkovice 10:1 (3:1), Rusňák Martin 4, Rusňák Tomáš 2, Sychra 2, Mašek, Měřinský – Švarc.
1. Dědice 3 2 1 0 15:5 7
2. FKD B 3 2 1 0 8:3 7
3. Rychtářov 3 2 1 0 6:2 7
4. Opatovice 3 2 1 0 7:5 7
5. Bohdalice B 3 2 0 1 14:7 6
6. Lysovice B 3 1 2 0 8:4 5
7. Habrovany 3 1 1 1 5:5 4
8. Hoštice 3 1 1 1 7:8 4
9. Kučerov 3 1 1 1 7:9 4
10. Komořany 3 1 0 2 6:7 3
11. Chvalkovice nH 3 0 2 1 3:4 2
12. M.Málkovice 3 0 1 2 5:10 1
13. Pustiměř B 3 0 0 3 4:11 0
14. Ježkovice 3 0 0 3 3:18 0
III. třída skupina B
4. kolo: Slavkov B-Letonice B 0:1 (0:1) – Ehrenberger, Mouřínov-Křenovice B 0:0 (0:0), Hodějice-Zbýšov 2:0 (2:0), Bezděk, Sedláček, Nížkovice-Slavíkovice 1:1 (1:0), Švestka – Balák, Kobeřice-Němčany 5:1 (4:0), Piňos 2, Ondráček, Pokorný, Urban – Kučera, Bošovice-Lovčičky 3:3 (2:2), Haman, Novotný, Urban – Maleňák, Marek, Pitron, Vážany B-Kroužek 4:1 (2:1), Antoš, Piše, Tůma Luděk, Šiler – Přecechtěl.
1.Letonice B 3 3 0 0 8:2 9
2. Mouřínov 3 2 1 0 4:0 7
3. Bošovice 3 2 1 0 8:5 7
4. Lovčičky 3 2 1 0 8:5 7
5. Kobeřice 3 2 0 1 10:3 6
6. Vážany B 3 2 0 1 9:5 6
7. Hodějice 3 2 0 1 6:7 6
8. Nížkovice 3 1 1 1 7:4 4
9. Slavíkovice 3 1 1 1 6:3 4
10. Slavkov B 3 1 0 2 4:5 3
11. Křenovice B 3 0 1 2 3:9 1
12. Zbýšov 3 0 0 3 0:5 0
13. Němčany 3 0 0 3 3:13 0
14. Kroužek 3 0 0 3 1:11 0
IV. třída skupina A
4. kolo: Ivanovice B-Opatovice B 10:0 (2:0), Kramel 3, Pokorný 2, Valach 2, Szeliga, Vévoda, Čepička, Švábenice B-Chvalkovice u B 0:0 (0:0), Račice-M.Málkovice B 7:1 (3:1), Ulrich 3, Boronkaj, Gryc, Kala, Sedlák – Navrátil, Hoštice B-Bohdalice C 0:2 (0:0) – Břoušek, Formánek, Milonice-Nesovice C 2:0 (2:0), Jabůrek, Svoboda, Pačlavice B-Brankovice B 4:1 (3:1), Bulant, Jaroš, Kyjas, Vincenec – Novotný, Dědice B-Kroužek B 4:0 (2:0), Bánský 2, Fridrich, Pernický.
1. Ivanovice B 3 3 0 0 16:2 9
2. Pačlavice B 3 3 0 0 16:5 9
3. Račice 3 3 0 0 14:4 9
4. Milonice 3 2 0 1 9:1 6
5. Švábenice B 3 1 2 0 9:4 5
6. Chvalkovice u B 3 1 1 1 1:3 4
7. M.Málkovice B 3 1 1 1 6:11 4
8. Hoštice B 3 1 0 2 6:7 3
9. Nesovice C 3 1 0 2 5:6 3
10. Dědice B 3 1 0 2 6:9 3
11. Brankovice B 3 1 0 2 4:9 3
12. Bohdalice C 3 1 0 2 5:11 3
13. Opatovice B 3 0 0 3 2:14 0
14. Kroužek B 3 0 0 3 4:17 0
IV. třída skupina B
4. kolo: Nížkovice B-Křenovice C 1:7 (0:3), Novotný – Obhlídal 4, Maděra 3, Velešovice B-Milešovice 3:0 (1:0), Hanák, Mach, Novotný, Vícemilice B-Zbýšov B 1:5 (0:3), Hanák, vlastní – Kuchyňka 2, Masnička, Pokorný, Křižanovice B-Otnice B 5:3 (2:3), Honsa 2, Krátký 2, Brožina – Kalouda 2, Svoboda, Kobeřice B-Nesovice B 7:6 (5:1), Kresl 3, Vach 3, Redl – Maruška 3, Pospíšil 2, Lavička, Bošovice B-Slavíkovice B 4:4 (2:3), Kovář 2, Vokurka 2 – Šlimar 2, Brokeš, Skřivánek, Heršpice-Rašovice 4:1 (1:1), Beránek 2, Hromada, Jachan – Svoboda Tomáš.
1. Křižanovice B 3 3 0 0 17:7 9
2. Heršpice 3 3 0 0 16:6 9
3. Křenovice C 3 2 1 0 12:3 7
4. Velešovice B 3 2 1 0 7:1 7
5. Rašovice 3 2 0 1 9:7 6
6. Slavíkovice B 3 1 1 1 10:10 4
7. Otnice B 3 1 1 1 7:7 4
8. Milešovice 3 1 1 1 6:6 4
9. Zbýšov B 3 1 0 2 5:7 3
10. Kobeřice B 3 1 0 2 9:15 3
11. Nesovice B 3 0 1 2 12:16 1
12. Bošovice B 3 0 1 2 8:14 1
13. Vícemilice B 3 0 1 2 5:11 1
14. Nížkovice B 3 0 0 3 4:17 0
Okresní přebor dorostu
2. kolo: Dražovice-Otnice 2:1 (0:1), Andrla 2 – Dufek, Křenovice-Pustiměř 2:0 (1:0), Gec, Podsedník, Hodějice-M.Málkovice 4:1 (2:0), Bezděk 3, Kousek – Hanáček, Bohdalice-Šaratice 3:6 (1:2), Peitl 3 – Smetana 5, Chaloupka.
Okresní soutěž žáků skupina A
2. kolo: Slavkov B-Pustiměř 0:9 (0:4), Švábenice-M.Málkovice 0:14 (0:8), Hoštice-Nesovice 11:0 (5:0), Pačlavice-Brankovice 2:4 (0:3), Bohdalice-Ivanovice 0:4 (0:1).
Okresní soutěž žáků skupina B
2. kolo: Slavkov A-Milešovice 6:0 (4:0), Hodějice-Křenovice 8:2 (2:2), Vícemilice-Letonice 2:13 (2:6), Otnice-Lovčičky 20:0 (10:0), Šaratice-Velešovice 0:3 (0:1). (red)