Začátek zápasu nenasvědčoval závěrečnému debaklu. Hosté nabídli domácím, aby šli do vedení. V páté minutě usedl na trestnou lavici Martin Jurásek, ale sokoli přesilovku nevyužili. V sedmé minutě šel na „hanbu" hostující Petr Procházka, ovšem domácí dopadli ještě hůř. V oslabení jim ujel Martin Červenka a zajistil Hradišti vedení.

Kapitán prvoligových futsalistů Slavie Praha Jan Homola odstartoval kariéru v Dražovicích.
Kvalitu musíte dokázat na hřišti, říká ikona futsalové Slavie Jan Homola

O dvě a půl minuty později zvýšil Jakub Tomeček na 0:2 a v šestnácté minutě hosté sokolům předvedli, jak se hraje v početní převaze. Vyloučení Liridona Dupljaku potrestal Červenka. Neuběhla ani minuta a Tomáš Pavlůsek zápas čtvrtým gólem prakticky rozhodl.

Jen snaha domácích na tým ze Slovácka, který aspiruje na účast v play-off, tentokrát nestačila. Uherské Hradiště tak Březině splatilo porážku z domácí ho ledu 1:5 i s úroky.

Nový trenér fotbalistů Tatranu Rousínov Roman Zavřel má tým na jaře vyvést ze sestupových vod krajského přeboru.
Už třetí trenér v sezoně. Záchranu přeboru má Rousínovu zařídit kouč Zavřel

TJ Sokol Březina - HC Uherské Hradiště 1:8 (0:4, 1:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 31. Hroudný (Dupljaku, Pokorný) – 8. Červenka, 10. Tomešek (Forman, Procházka), 16. Červenka (Tomešek), 17. Pavlůsek (Větříšek), 27. Burša (Řezníček), 33. Větříšek (Nohál, Pavlůsek), 35. Burša (Jurásek, Červenka), 50. Nohál (Větříšek). Rozhodčí: Kohoutek — Olšar, Smetková. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:3. Oslabení: 0:1. Diváci: 110. Hráno na ZS ve Vyškově.