Žralokům už další boje neuniknou

VYŠKOV - Vyškovští in-linisté odehráli dva naprosto odlišné zápasy, které pro ně znamenaly potupu i radost.

22.5.2007

Ilustrační foto.Foto: archiv

Mužstvo, které v pátek vypadalo zcela na odpis a v neděli si zajistilo postup do vyřazovacích bojů. Řeč je o družstvu vyškovských in–linistů.

Před víkendovým pokračováním extraligové soutěže hráči věděli, že jedna výhra z dvou naplánovaných duelů jim stačí k jistotě postupu do play-off. V Uherském Brodě se jim to ale po špatném výkonu nepodařilo a domů si odvezli vysokou pětigólovou prohru. Museli si tak počkat až do neděle, kdy po zlepšeném výkonu dokázali přehrát Havířov stejně velkým rozdílem v opačném gardu a získali tak potřebné tři body.

K zápasu v Uherském Brodě přistoupili vyškovští zástupci velmi vlažně a již ve čtvrté minutě prohrávali o dvě branky. Hra se jim nedařila, špatně bránili a tak se nikdo nemohl divit, že do konce první čtvrtiny lovil strážce vyškovské svatyně puk ze své sítě ještě dvakrát. Tohle všechno měla na svědomí mimo jiné i narušená psychika hostů.

„Nechci o tom mluvit. Prostě něco se stalo v našem mužstvu před utkáním a po první čtvrtině. Nikdy jsem nic podobného nezažil. Doufám, že si ten dotyčný šáhne do svědomí,“ přiblížil situaci vyškovský kapitán Petr Přikryl. Víc prozradit nechtěl.

Druhá čtvrtina přinesla další tři branky v síti rozloženého hostujícího týmu. Sice si Žraloci dokázali vytvořit šance, ale největší překážkou se ukázalo být jejich proměňování. Od poloviny duelu tak už nikdo nepochyboval o výsledku utkání. Z tohoto důvodu tak hosté nenechali protrápit zbytkem utkání do té doby chytajícího Vybírala, a nahradil ho Peč. Nutno říci, že ten svým výkonem zabránil ještě většímu debaklu Vyškova.

V poslední čtvrtině, když se hrálo už jen napůl plynu, dokázali Žraloci skóre alespoň kosmeticky upravit. Postupně se trefili všichni tři bratři Skácelovi.

„Dnes se mi špatně hovoří, vše bylo špatně. Po konfliktu v týmu bylo těžké se na zápas soustředit a odehrát ho tak, jak jsme si řekli. Snad se dáme do kupy a v neděli ukážeme, že všichni umíme táhnout za jeden provaz,“ doufal po pokaženém zápase vyškovský kapitán.

A jeho přání hráči vyslyšeli. V neděli v domácím prostředí se Žraloci v obměněné sestavě do svého protivníka z Havířova pustili hned od začátku s jednoznačným cílem vyhrát a postoupit do play-off. V prvním dějství se ale přes tlak domácích prosadili pouze hosté. Hned první rychlý výpad havířovští in–linisté využili. Tato branka domácí šokovala a ti celou první čtvrtinu nedokázali hostujícího brankáře překonat.

Vše se ale zlomilo v druhé dvanáctiminutovce. Domácí hned ve čtvrté sekundě dokázali vyrovnat a od té doby existovalo na ploše jen jedno mužstvo. Vyškovský tým si začal vytvářet šance a hlavně je proměňovat. Do poloviny normální hrací doby si vypracoval tříbrankové vedení.

Ve třetí čtvrtině již hostům docházeli síly a domácí toho využívali, když do přestávky přidali další čtyři přesné zásahy. Před poslední čtvrtinou tak Žraloci vedli už 8:2.

Zbytek zápasu pak nejprve přinesl zvýšení náskoku domácích až na vysoké skóre v poměru 11:3, po kterém ale následovalo úplné vypuštění posledních minut vyškovskými hráči. Havířov tak v pohodě snížil na konečných 11:6.

„Řekl bych, že naše vítězství bylo zasloužené. Sice jsme dostali první branku a chvíli se trápili, ale poté jsme ukázali týmového ducha a dokázali zvítězit. Hodně nám pomohl příchod Pokorného a Hudečka, kteří přinesli zkušenost do obrany,“ zhodnotil střetnutí Petr Přikryl.

22.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka 20 000 Kč Odborní asistenti v administrativě Asistent/ka. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel), ŘP sk. B, POPIS PRÁCE: DPP na dobu určitou, flexibilní pracovní doba-30 hod/týden, vhodné i pro absolventy, příprava podkladů pro manažera, telefonický kontakt s klienty, příprava školení, ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: mimořádné odměny, zájezdy, KONTAKT: Urbanová Františka, tel.: 721 526 135, 8-13 hod, email: frantiska.urbanova@cmss-oz.cz, v případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail. Pracoviště: Františka urbanová, pracoviště vyškov, Masarykovo náměstí, č.p. 80, 682 01 Vyškov 1. Informace: Františka Urbanová, . Výroba - Výroba Montér 20 000 Kč Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení Elektrikář. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání nižší střední odborné nebo vyučení, praxe v oboru, technická a manuální zručnost, orientace v normách a v technické dokumentaci-zaučení, časová organizovanost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, výkonnost, spolehlivost, oprávnění na VZV-není podmínkou, možnost dodělání po nástupu, POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, oprava, kontrola a běžná údržba elektrozařízení a elektroinstalace, příprava polotovarů dle projektu, montáž elektrorozvodů, montáž a demontáž elektrických kabelů a běžná údržba osvětlovacího zařízení, zhotovení kabelových souborů všeho druhu, měření el. veličin, diagnostika poruch elektrických zařízení, případně jejich rozvodů a součástí, pravidelné revize el. zařízení dle příslušné vyhlášky, ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: zázemí stabilní společnosti, závodní jídelna, stravenky, motivační a věrnostní odměny, KONTAKT: Vašíčková Monika, tel.: 602 710 284, 8-15 hod, e-mail: vasickova@oteco.cz nebo osobně na adrese pracoviště. Pracoviště: Oteco cz spol. s r.o. 001, Slavkovská, č.p. 853, 685 01 Bučovice. Informace: Monika Vašíčková, +420 602 710 284. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 16 500 Kč Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek Doručovatel/ka balíků motorizovaný/á. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 19500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání nižší střední odborné nebo vyučení, pro motorizované doručování podmínkou ŘP sk. B, POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou nebo možnost brigády na DPČ/DPP, vhodné i pro absolventy, příprava balíkových zásilek a jejich doručování do firem a domácností, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště, práce v ranních a odpoledních směnách (střídání po týdnech), ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: 5 týdnů dovolené, stravenky, vlastní rekreační zařízení, příspěvek na dovolenou a dětské tábory, KONTAKT: Křetínská Irena, tel.: 734 876 608, Po-Pá 7-14 hod, e-mail: kriz.petr.2@cpost.cz nebo osobně na adrese pracoviště. Pracoviště: Česká pošta, s.p. slavkov, Palackého náměstí, č.p. 3, 684 01 Slavkov u Brna. Informace: Irena Křetínská, +420 734 876 608. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 74 Kč Prodavači potravinářského zboží Brigáda - prodavač/ka - Karlova pekárna s.r.o. - Bučovice ČD. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 74 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Praxe v oboru výhodou., , Možnost nástupu: IHNED, , V případě, že vás nabízená pozice zaujala pošlete životopis na email: zouzelova.renata@karlova-pekarna.cz nebo volejte 724 620 458.. Pracoviště: Karlova-pekarna- bučovice- nádražní 342, bučovice 685 01, Nádražní, č.p. 342, 685 01 Bučovice. Informace: Renata Žouželová, +420 724 620 458.

MFK Vyškov. Ilustrační foto.

Vyškovští fotbalisté vyhráli podruhé venku. Tři body přivezli z Dolního Benešova

Ve druhém podzimním kole extraligy podlehli ragbisté Jimi Vyškov (modré dresy) doma Spartě Praha 7:34.
15

Ragbisté Vyškova mohli Spartu potrápit. Ale neproměňovali šance

Gurmánské speciality k fotbalu? V Bystrci grilovaný bůček, ve Veselí zase cigára

Jižní Morava /GASTROTIPY NA ZÁPASY/ – Pro mnohé fanoušky patří k fotbalu, stejně jako góly a ofsajdy, dobré jídlo a pivo. Na stadionech po celém kraji je nabízí kluby v hospodách přímo ve fotbalovém areálu. Deník Rovnost proto přináší tipy na občerstvení při nejbližších fotbalových zápasech.