V příští sezoně totiž bude v krajském přeboru působit tým s názvem HK Vyškov 2007. Ten bude fungovat nezávisle na nynějším oddíle HC Žraloci Vyškov.

„Jednání o zcela novém mužstvu začalo v květnu a od té doby se nevyskytlo nic, co by uskutečnění našeho plánu nevyhnutelně bránilo,“ uvedl prezident klubu Miroslav Krotil.

Každého, kdo rád vzpomíná na velmi bohatou historii hokeje ve Vyškově, jistě zajímá, kdo v barvách jmenovaného družstva nastoupí. Jeho kádr se ještě buduje, ale to, že do soutěže nastoupí, je již jisté.

„Kádr se ještě buduje, ale máme potvrzeno už dost hráčů a další jsou v jednání. A jsou to hokejisté se zkušenostmi z vyšších lig, takže kvalita je zaručena,“ uvedl Krotil.

Konkrétnější ale prozatím být nechtěl a jednotlivá jména neprozradil. „Představíme je až příští týden, kdy bude jasné, o koho půjde,“ uvedl Krotil. Podle jeho slov ale nebudou většinu týmu tvořit bývalý vyškovští hráči.

První duel nový tým čeká třetí zářijový pátek v Uničově, přičemž další přátelská utkání se Šternberkem a Velkým Meziříčím jsou na spadnutí. Ostrý vstup do přeboru čeká na hráče o týden později na domácím ledě s celkem Uherského Hradiště.