O prvenství se tak rozhodovalo až v úplně posledním kole základní části, v němž Žraloci zvítězili právě nad svým největším sokem v souboji o první příčku po velmi dramatickém průběhu střetnutí nejtěsnějším rozdílem v poměru 4:3 a získali tak prvenství po základní části.

Vyškov si zajistil i některá individuální ocenění, například nejlepším střelcem soutěže se stal útočník Ondřej Dufek s padesáti vstřelenými brankami.

„Ocenit je potřeba i další hráče, například nejlepší obránci ligy David Branžovský a David Růžička, brankářem Adam Gamba a zapomenout nemůžeme ani na mladou slečnu Elišku Vozdeckou. Je to skvělé,“ uvedl jeden z trenérů Zdeněk Zabloudil.

Teď Žraloci čekají na svého soupeře pro semifinále play-off. Tím bude Technika Brno nebo Dyje Břeclav. Sváteční atmosféry využili také týmy pátých tříd, aby změřily síly na Vyškovském ledě v turnaji.

Na něm domácí zazářili, když uhráli remízu s Kometou Brno 2:2 a pak porazili hokejisty Jihlavy 2:1 a Vítkovice 1:0. právem tak celé klání vyhráli.