Zápas sice velmi špatně rozehráli, ale v závěru byli blízko zisku minimálně bodu a prodloužení. „Vůbec jsme nezachytili úvod. V první třetině byl soupeř jasně lepší, přehrával nás po všech stránkách a zaslouženě vedl. Ve druhé části se nám podařilo hru srovnat. Dali jsme kontaktní gól a pak si troufám tvrdit, že jsme byli lepší.

Herní převahu jsme si přenesli i do třetí části. Bohužel jsme se znovu nevyvarovali zbytečných vyloučení. V závěru jsme sice při power-play snížili, ale následná další power-play byla bohužel pouze v pěti na pět, protože jsme měli vyloučeného hráče. Soupeř už si výsledek pohlídal,“ komentoval výsledek trenér Radko Křivinka.

Ilustrační fotografie.
Desáté kolo Tip ligy vyhrál Miroslav Lorenc. Až losem

HC Uherský Brod – TJ Sokol Březina 4:3
Třetiny: 2:0, 1:2, 1:1. Branky: 2. Stiksa, 18. a 47. Šiller, 24. Hlaváč – 28. Kousalík, 30. Jarolím, 59. Beneš. Rozhodčí: Sofka – Kučera, Husák. Vyloučení: 7:7 navíc Vlček OT. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely: 35:29.
Březina: Jakubčík (Hynšt) – Pokorný, Švejda, Vlček, Cívka, Štěrba, Beutl – Beneš, Dupljaku, Hroudný, Kozel, Dvořák, Račický, Jarolím, Kousalík, Václavík, Malíř, Weiss.
Další výsledky: Boskovice – Brumov-Bylnice 8:1 (3:1, 3:0, 2:0),
Uherský Ostroh – Blansko 8:0 (3:0, 2:0, 3:0), Rosice - Kroměříž 2:4 (1:0,0:2,1:2), Břeclav - Velké Meziříčí 4:5 (2:2,2:3,0:0), Uherské Hradiště - Velká Bíteš 3:6 (1:2,1:3,1:1), SHKM Hodonín - Uničov 0:4 (0:1,0:3,0:0).