Zápas sice velmi špatně rozehráli, ale v závěru byli blízko zisku minimálně bodu a prodloužení. „Vůbec jsme nezachytili úvod. V první třetině byl soupeř jasně lepší, přehrával nás po všech stránkách a zaslouženě vedl. Ve druhé části se nám podařilo hru srovnat. Dali jsme kontaktní gól a pak si troufám tvrdit, že jsme byli lepší.

Herní převahu jsme si přenesli i do třetí části. Bohužel jsme se znovu nevyvarovali zbytečných vyloučení. V závěru jsme sice při power-play snížili, ale následná další power-play byla bohužel pouze v pěti na pět, protože jsme měli vyloučeného hráče. Soupeř už si výsledek pohlídal,“ komentoval výsledek trenér Radko Křivinka.

HC Uherský Brod – TJ Sokol Březina 4:3
Třetiny: 2:0, 1:2, 1:1. Branky: 2. Stiksa, 18. a 47. Šiller, 24. Hlaváč – 28. Kousalík, 30. Jarolím, 59. Beneš. Rozhodčí: Sofka – Kučera, Husák. Vyloučení: 7:7 navíc Vlček OT. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely: 35:29.
Březina: Jakubčík (Hynšt) – Pokorný, Švejda, Vlček, Cívka, Štěrba, Beutl – Beneš, Dupljaku, Hroudný, Kozel, Dvořák, Račický, Jarolím, Kousalík, Václavík, Malíř, Weiss.
Další výsledky: Boskovice – Brumov-Bylnice 8:1 (3:1, 3:0, 2:0),
Uherský Ostroh – Blansko 8:0 (3:0, 2:0, 3:0), Rosice - Kroměříž 2:4 (1:0,0:2,1:2), Břeclav - Velké Meziříčí 4:5 (2:2,2:3,0:0), Uherské Hradiště - Velká Bíteš 3:6 (1:2,1:3,1:1), SHKM Hodonín - Uničov 0:4 (0:1,0:3,0:0).

1. Velké Meziříčí 5 5 0 0 0 28:10 15
2. Uherský Ostroh 5 4 0 0 1 35:10 12
3. Uherský Brod 5 4 0 0 1 32:23 12
4. Uničov 5 3 1 1 0 25:18 12
5. Kroměříž 5 3 0 1 1 24:22 10
6. Boskovice 5 3 0 0 2 28:18 9
7. Břeclav 5 1 1 1 2 26:29 6
8. Hodonín 5 1 1 0 3 11:17 5