HSK tak získal první bod, jenže utkání bude mít dohru u STK, protože JIMI žádá kontumaci utkání za nepředložení registračního průkazu hráče soupeře. Škoda, samotný zápas byl velice zajímavý a dramatický. Domácí třikrát vedli o gól, ale posílený soupeř ve druhé třetině otočil skóre ve svůj prospěch. V průběhu třetí třetiny vedli hosté o tři branky a po úspěšné power play utkání dospělo nakonec až do samostatných nájezdů. V nich rozhodla až sedmá série a trefa Ambroze. V utkaní se třemi góly blýskl domácí Buzrla.

V dalším utkání Rousínov nezaváhal ani s prostějovskými Melody Wasps, i když o vysoké výhře rozhodl až v samotném závěru. Bohdalice zaskočily Respono Vyškov a vítězství pak pojistili v power play.

Výsledky:

JIMI Vyškov – HSK Vyškov 7:6 sn (3:2, 0:2, 3:2), branky: Buzrla 3, Ambroz 2, Birdáš, rozhodující nájez Ambroz – P. Klimčík 2, Mikeš 2, Šimoník, Salajka.

Melody Wasps – HC Rousínov 1:6 (0:1, 0:1, 1:4), Všetička – Filip, Veselý, Janeček, Berger, Kouřil, Káňa.

Sokol Bohdalice – Respono Vyškov 3:1 (1:0, 0:1, 2:0).