Přípravné utkání
HC Brumov Bylnice
– Hokej Vyškov 0:12
Třetiny: 0:1, 0:6, 0:5. Branky: Weintritt 2, Kořének 2, Hefka 2, Blaha, Tomajko, Janeček, Snášel, Holemý, Vosátko.
Vyškov: Micka, Lambert – Studený, Riedl, Žižka, Mikulík, Hohl, Hefka, Bláha – Komínek, Čuřík, Sebera, Čejka, Romančík, Janeček, Luža, Snášel, Kořének, Vašíček, Krejčí, Tomajko, Weintritt. Trenér: Michal Konečný.
Přehled přípravných zápasů:
Vyškov – Hodonín 3:4, Žďár n. S. – Vyškov 3:8, Velké Meziříčí – Vyškov 2:5, Hodonín – Vyškov 6:5, Vyškov – Znojmo 2:3, Znojmo – Vyškov 8:0, Vyškov – Ždář n. S. 4:2, Vyškov – Velké Meziříčí 6:2, Vyškov – Povážská Bystrica 5:9, Brumov-Bylnice – Vyškov 0:12.
Střelci branek: 10 – Komínek, 5 – Kořenek, Vašíček, Sebera, 4 – Janeček, 3 – Weintritt, Hefka, 2 – Čuřík, Tomajko, 1 – Podešva, Krejčí, Romančík, Mikulík, Luža, Blaha, Snášel, Holemý, Vosátko.

Proti účastníku Krajské ligy Jihomoravského a Zlínského kraje dal trenér druholigového nováčka Michal Konečný šanci hráčům ze siršího kádru. Domácí s nimi stačili držet krok jen v první třetině. Od druhé spustil Vyškov brankostroj, přičemž hodně dalších šancí zůstalo nevyužito.

V přípravě sehráli Vyškovští deset zápasů s bilancí pět výher a pět porážek. Na padesáti dosažených brankách se podílelo devatenáct střelců. Druholigové boje východní skupiny zahájí na ledě AZ Havířov v sobotu 24. září v 15.00 hodin. Doma se poprvé o body utkají ve středu 28. září od 15.00 hodin v utkání s HHK Velké Meziříčí.