Přípravný zápas:
HHK Velké Meziříčí
– Hokej Vyškov 2:5
Třetiny: 1:1, 1:3, 0:1. Branky a nahrávky: 15. Střecha (Malec, Doležal), 34. Hasoň (Křenek, Strnad) – 18. Studený (Sebera, Janeček), 31. Vašíček (Kořenek), 37. Kořenek (Sebera), 40. Janeček (Sebera, Vašíček), 56. Janeček (Krejčí, Čejka). Rozhodčí: Polák – Augusta, Tichý. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. Diváků: 147.
Vyškov: Šarman (Micka) – Mikulík, Holemý, Sedláček, Hohl, Krejčí, Studený, Vosátko – Kořenek, Čejka, Krejčí, Dobiáš, Sebera, Janeček, Snášel, Podešva, Vašíček, Weintritt. Trenér: Michal Konečný.

Ve Velkém Meziříčí, které hraje rovněž třetí nejvyšší soutěž, vyhráli 5:2. Zatímco ve Žďáru nad Sázavou (8:3) prakticky rozhodli čtyřmi góly už v první třetině, tentokrát dominovali ve druhé.

Ve čtvrtek 28. srpna odehraje Vyškov čtvrté přípravné iutkání, odvetu v Hodoníně s SHKM, s nímž doma prohráli 3:4. Začátek bude v 18.00.