BASKETBAL

Jihomoravská liga mužů

TJ Třebíč B - BK Vyškov, sobota 15. 10. (17.00), Fügnerova ul. BC Vysočina B - BK Vyškov , 16. 10. (10.00 ), ul Evžena Rošického.

FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 16. října v 15.00 hodin.

II. liga - F:NL

Příbram - Vyškov (so 15.30), stadion Na Litavce.

Krajský přebor

Krumvíř - Rousínov (so).

I. A třída - skupina B

Vyškov B - Milotice (10.30).

I. B třída - skupina A

Bohdalice - Lokomotiva Brno (so), Podolí - Slavkov u Brna (so), FKD - Lelekovice (10.30).

Okresní přebor

Bučovice - Pustiměř (10.00), Komořany - Hoštice-Heroltice (12.45), Křenovice – Otnice, Letonice – Švábenice, Pačlavice-Dětkovice – Vícemilice, Rousínov B – Brankovice, Křižanovice - Kobeřice.

III. třída - skupina A

Lysovice - Hoštice-Heroltice B (13.30), Kučerov - FKD B, Ivanovice na Hané - Dědice, Habrovany – Velešovice, Račice - Moravské Málkovice, Radslavice - Kroužek.

III. třída - skupina B

Křenovice B - Kobeřice B (so), Němčany – Lovčičky, Dražovice – Bošovice, Vážany nad Litavou - Slavíkovice, Nížkovice – Nesovice, Heršpice - Hodějice.

IV. třída - skupina A

Dědice B - Opatovice (so), Kučerov B - Chvalkovice u Bučovic (12.00), Chvalkovice na Hané – Rychtářov, Bohdalice B - Pustiměř B.

IV. třída - skupina B

Slavkov u Brna B - Velešovice B (so 10.45), Šaratice - Slavíkovice B (so), Letonice B - Milešovice (10.00), Křižanovice B - Nesovice B (12.30), Komořany B - Hodějice B, Zbýšov - Bučovice B.

FUTSAL

II. liga

Tango Hodonín – Amor Kloboučky Vyškov, pátek 14. 10. (20.30), SH TEZA Hodonín.

Divize E

Kozlany-Bohdalice – Prace, pátek 14. 10. (20.15), SH ZŠ Vyškov-Purkyńova. Dolní Loučky – Amor Kloboučky Vyškov B, sobota 15. 10. (18.30), SH Tišnov.

HOKEJ

II. liga

Hokej Vyškov – HK Nový Jičín, sobota 15. 10. (17.00). Hokej Vyškov – SHKM Hodonín, středa 19. 10. (18.00). ZS V yškov.

Hobbyextraliga

Neděle 16. října: 14.00 ESO – MBK, 17.30 Maxitrans – Moravian, 19.00 ABND – JIMI-VHV, 20.30 Havrani – Devils. ZS Vyškov.

KUŽELKY

Program na kuželně KK Vyškov - sobota 15. října: 10.00 Vyškov – Slavia Praha (1. liga ženy), 13.30 Vyškov – Trutnov (1. liga muži), 17.00 Vyškov E – Vyškov F (KP 2 jih).

Neděle 16. října: 10.00 Vyškov – Ratíškovice A (KP dorost).

Pondělí 17. října: 19.00 Ivanovice n. H. – Telnice B (KP 2 sever).

RAGBY

Pohár ČSRU: Tatra Smíchov – JIMI Vyškov, sobota 15. 10. (14.00) - utkání je zrušeno.

VOLEJBAL

II. liga mužů:

TJ Holubice – Palkovice, sobota 15. 10. (10.00 a 14.00).

KP I mužů:

Vyškov B – Žabovřesky, sobota 15. 10. (9.00 a 11.00), SH Mlýnská ul.