„Jako příprava to určitě byl dobrý zápas. Z prohry nedělám žádnou tragédii. V této fázi se soustředíme hlavně na to, abychom byli hodně nabruslení. Máme tu spoustu mladých kluků, kteří to potřebují. Zkoušíme hráče, kádr se určitě bude měnit,“ vzal trenér Michal Konečný výsledek s nadhledem.

Přípravné utkání:
Hokej Vyškov
– SHKM Baník Hodonín 3:4
Třetiny: 1:1, 1:0, 1:3. Branky: 19. Studený, 33. Komínek, 42. Podešva – 15. Štědrý, 46. Pisarovič, 50. Němec, 56. Mrava. Vyškov: Micka (30. Šarman) – Studený, Vosátko, Sedláček, Mikulík, Hohl, Holemý – Komínek, Čuřík, Baďura, Kořenek, Romančík, Sebera, Čejka, Janeček, Vašíček, Weintritt, Podešva, Krejčí, Snášel. Trenér: Michal Konečný.

Ve vyrovnaném zápase bylo skóre jako na houpačce. Hosté vedli 1:0, pak domácí 3:1. Závěr ale střelecky patřil Baníku, který otočil až na vítězných 4:3. Domácí realizační tým tvoří nové mužstvo a tak trenér poslal na led všechny hráče, které momentálně zkouší.

Z tréninku hokejistů Vyškova.
Vyškovskou hokejovou sezonu prakticky otevře úterní souboj nováčků II. ligy

„V prvním zápase jsme chtěli hrát na dvě lajny a v průběhu jsme protočili i druhé dvě lajny. Chtěli jsme kluky vidět v zápase, ale je to i o fyzické kondici, abychom se podívali jak vypadají v zátěži. Ve hře byla spousta dobrých i špatných věcí, což u prvních zápasů v létě není nic neobvyklého,“ dodal vyškovský kouč.

Další dvě přípravná utkání sehrají Vyškovští na ledech soupeřů. V úterý ve Žďáru nad Sázavou a ve čtvrtek ve Velkém Meziříčí. Začátky budou vždy v 18.00 hodin.