Svišti, v pořadí krajské ligy mužů jižní Moravy a Zlína zatím předposlední tým, v domácím prostředí hostili lídra celé tabulky.

Všeobecně se tak jen čekalo, jestli domácí uhrají alespoň přijatelný výsledek. Vyškovský MBK ale sahal v sobotu večer po remízovém bodu.

V první třetině zaskočil sebevědomé hosty dvougólovým vedením díky Höklovi a Richardu Němcovi, kteří se zapsali do střelecké listiny. Ve třetí třetině ještě vyrovnával Dobeš na 3:3. Ten se prosadil do závěrečné sirény ještě jednou, Hradiště si ale přesto odvezlo těsnou výhru 5:4.

Potvrdilo tak přes slušný výkon oslabených domácích svou vedoucí ligovou pozici.

Podrobný rozbor celého utkání, ohlasy vybraných aktérů utkání a další informace o tomto hokejovém střetnutí si můžete přečíst v zítřejším vydání Vyškovského deníku Rovnosti.