Kalhotky tanga z plastu, model Sněhová královna, zlatá toaleta, výstřední klobouky. Nejen klasickou módu, plavky a prádlo, ale také extravagantní vzory předvede slavkovská módní agentura Charme ve čtvrtek čtrnáctého února od osmnácti hodin v Besedním domě.

„Naše oblečení je jak reprezentativní, tak i praktické. Divákům ukážeme pro zpestření i netradiční oděv, jako je například plastová kolekce včetně plastového barevného prádla. Ale většina z modelů je běžně nositelná i v menším městě,” slibuje majitelka módní agentury Charme Jana Pelcová, která většinu oblečení sama navrhla.

Na přehlídce se objeví také stále atraktivní zlaté dezény z dílny mladých návrhářů Jaal Fashion. Diváci nepřijdou ani o práce Mila Maxima Mahdala, který bude hostem přehlídky. „Je to brněnský návrhář a především úžasný stylista. Navrhuje oděvy i pro hvězdy českého šoubyznysu, například pro Helenu Vondráčkovou. Mahdal absolvoval před léty jako jediný Čech stáž v Londýně u firmy, která oblékala i princeznu Dianu,” představila svého spolupracovníka Pelcová. Mahdal představí pánské obleky a luxusní společenské šaty.

Celá přehlídka je v režii Pelcové, která se k módě dostala už před lety jako modelka poté, co se stala finalistkou několika soutěží Miss a vítězkou francouzské soutěže krásy Mirabel.

Dnes vede modelovou agenturu, ze které vyšly i tak úspěšné manekýnky jako například česká Miss Renata Langmannová, finalistka Miss ČR Martina Alánová a další.

Pro vyškovskou přehlídku připravila Pelcová zajímavou divadelní choreografii s orientálními modýlky, vodními dýmkami a představí i zajíce Zabu, který je novým maskotem Bučovic.

Na jevišti Besedního domu se předvedou například Madalen Joao, semifinalistka SuperStar, Pavel Helán, vítěz někdejší soutěže Do-re-mi, finalistka Missis ČR, baletka národního divadla, student JAMU a další. Akci bude moderovat Petr Holík. Nebude chybět tombola a čokoraut s čokoládovou fontánou a specialitami, jako je například čokoláda s přídavkem chilli.