Festival se uskuteční v Křenovicích v areálu Sokolského hřiště od půl čtvrté odpoledne. „Mezi účinkujícími bude i Pavel Helan, Lucie Dobrovodská nebo skupiny Cop, D.N.A. a samozřejmě pořadatelská Careta," řekl jeden z organizátorů festivalu Karel Simandl.

Pro účastníky bude zajištěné občerstvení i možnost přespání ve vlastních stanech na vyhrazených místech. „Nebojíme se ani počasí. V případě, že nám nebude přát, přesuneme celou akci do krytých prostor kulturního domu," podotkl Simandl.

Dodal, že do každého ročníku festivalu se snaží organizátoři přinést něco nového. „Nejvíce vycházíme z anket, které mezi diváky festivalu děláme, a čerpáme tak z připomínek, návrhů a nápadů na zajímavé účinkující, na doprovodný program a podobně," vysvětlil organizátor.

Vstupné je možné koupit v předprodeji, na místě bude dražší. „Děti mají vstupné zdarma. Festival zakončí tradičním country bálem kapela Gravit," dodal Simandl.

Festival v Křenovicích odstartoval v roce 2003. Od té doby na něm vystoupilo celkem šestačtyřicet hudebních skupin nebo jednotlivých muzikantů. Své umění předvedli například členové skupiny Kamelot, František Nedvěd, Jarmila Šuláková a Fleret a další.