deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

25. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:05 Jachting Muži - třída RS-X – 1. závod muži -
05:05 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 1. závod ženy -
05:55 Jachting Muži - třída RS-X – 2. závod muži -
06:20 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 2. závod ženy -
06:45 Jachting Muži - třída RS-X – 3. závod muži -
07:35 Jachting Muži - třída Laser – 1. závod muži -
08:05 Jachting Ženy - třída RS-X – 1. závod ženy -
08:55 Jachting Ženy - třída RS-X – 2. závod ženy -
09:45 Jachting Ženy - třída RS-X – 3. závod ženy -

26. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:05 Jachting Muži - třída Laser – 2. závod muži -
05:05 Jachting Ženy - třída RS-X – 4. závod ženy -
05:55 Jachting Ženy - třída RS-X – 5. závod ženy -
06:20 Jachting Muži - třída Laser – 3. závod muži -
06:45 Jachting Ženy - třída RS-X – 6. závod ženy -
07:35 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 3. závod ženy -
08:05 Jachting Muži - třída RS-X – 4. závod muži -
08:50 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 4. závod ženy -
08:55 Jachting Muži - třída RS-X – 5. závod muži -
09:45 Jachting Muži - třída RS-X – 6. závod muži -

27. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:05 Jachting Ženy - třída 49er FX – 1. závod ženy -
05:05 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 5. závod ženy -
05:15 Jachting Muži - třída Laser – 4. závod muži -
06:00 Jachting Ženy - třída 49er FX – 2. závod ženy -
06:05 Jachting Muži - třída Finn – 1. závod muži -
06:20 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 6. závod ženy -
06:30 Jachting Muži - třída Laser – 5. závod muži -
06:55 Jachting Ženy - třída 49er FX – 3. závod ženy -
07:20 Jachting Muži - třída Finn – 2. závod muži -
07:45 Jachting Muži - třída Laser – 6. závod muži -
07:50 Jachting Muži - třída 49er – 1. závod muži -

28. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:05 Jachting Muži - třída 470 – 1. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída 49er – 2. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída Finn – 3. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída RS-X – 7. závod muži -
05:15 Jachting Ženy - třída RS-X – 7. závod ženy -
05:55 Jachting Muži - třída RS-X – 8. závod muži -
06:00 Jachting Muži - třída 49er – 3. závod muži -
06:05 Jachting Ženy - třída RS-X – 8. závod ženy -
06:20 Jachting Muži - třída 470 – 2. závod muži -
06:20 Jachting Muži - třída Finn – 4. závod muži -
06:45 Jachting Muži - třída RS-X – 9. závod muži -
06:55 Jachting Muži - třída 49er – 4. závod muži -
06:55 Jachting Ženy - třída RS-X – 9. závod ženy -
07:35 Jachting Ženy - třída 470 – 1. závod ženy -
07:35 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 1. závod smíšené -
07:50 Jachting Ženy - třída 49er FX – 4. závod ženy -
08:30 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 2. závod smíšené -
08:45 Jachting Ženy - třída 49er FX – 5. závod ženy -
08:50 Jachting Ženy - třída 470 – 2. závod ženy -
09:25 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 3. závod smíšené -
09:40 Jachting Ženy - třída 49er FX – 6. závod ženy -

29. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:05 Jachting Muži - třída 49er – 5. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída Laser – 7. závod muži -
05:05 Jachting Ženy - třída 470 – 3. závod ženy -
05:05 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 4. závod smíšené -
05:15 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 7. závod ženy -
06:00 Jachting Muži - třída 49er – 6. závod muži -
06:00 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 5. závod smíšené -
06:05 Jachting Ženy - třída RS-X – 10. závod ženy -
06:20 Jachting Muži - třída Laser – 8. závod muži -
06:20 Jachting Ženy - třída 470 – 4. závod ženy -
06:30 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 8. závod ženy -
06:55 Jachting Ženy - třída RS-X – 11. závod ženy -
06:55 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 6. závod smíšené -
07:35 Jachting Muži - třída Finn – 5. závod muži -
07:45 Jachting Ženy - třída RS-X – 12. závod ženy -
08:05 Jachting Muži - třída 470 – 3. závod muži -
08:20 Jachting Muži - třída RS-X – 10. závod muži -
08:50 Jachting Muži - třída Finn – 6. závod muži -
09:10 Jachting Muži - třída RS-X – 11. závod muži -
09:20 Jachting Muži - třída 470 – 4. závod muži -
10:00 Jachting Muži - třída RS-X – 12. závod muži -

30. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:05 Jachting Muži - třída 470 – 5. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída 49er – 7. závod muži -
05:05 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 9. závod ženy -
05:15 Jachting Ženy - třída 470 – 5. závod ženy -
06:00 Jachting Muži - třída 49er – 8. závod muži -
06:20 Jachting Muži - třída 470 – 6. závod muži -
06:20 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 10. závod ženy -
06:30 Jachting Ženy - třída 470 – 6. závod ženy -
06:55 Jachting Muži - třída 49er – 9. závod muži -
07:35 Jachting Muži - třída Laser – 9. závod muži -
07:50 Jachting Ženy - třída 49er FX – 7. závod ženy -
08:45 Jachting Ženy - třída 49er FX – 8. závod ženy -
08:50 Jachting Muži - třída Laser – 10. závod muži -
09:40 Jachting Ženy - třída 49er FX – 9. závod ženy -

31. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:05 Jachting Muži - třída 49er – 10. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída Finn – 7. závod muži -
05:05 Jachting Ženy - třída 49er FX – 10. závod ženy -
05:05 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 7. závod smíšené -
06:00 Jachting Muži - třída 49er – 11. závod muži -
06:00 Jachting Ženy - třída 49er FX – 11. závod ženy -
06:00 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 8. závod smíšené -
06:20 Jachting Muži - třída Finn – 8. závod muži -
06:55 Jachting Muži - třída 49er – 12. závod muži -
06:55 Jachting Ženy - třída 49er FX – 12. závod ženy -
06:55 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 9. závod smíšené -
07:33 Jachting Ženy - třída RS-X – finálový závod ženy
08:33 Jachting Muži - třída RS-X – finálový závod muži

1. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:05 Jachting Ženy - třída 470 – 7. závod ženy -
05:05 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 10. závod smíšené -
05:15 Jachting Muži - třída 470 – 7. závod muži -
06:00 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 11. závod smíšené -
06:20 Jachting Ženy - třída 470 – 8. závod ženy -
06:30 Jachting Muži - třída 470 – 8. závod muži -
06:55 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 12. závod smíšené -
07:05 Jachting Muži - třída Finn – 9. závod muži -
07:33 Jachting Muži - třída Laser – finálový závod muži
08:20 Jachting Muži - třída Finn – 10. závod muži -
08:33 Jachting Ženy - třída Laser Radial – finálový závod ženy

3. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
05:05 Jachting Ženy - třída 470 – 9. závod ženy -
05:15 Jachting Muži - třída 470 – 9. závod muži -
05:33 Jachting Ženy - třída 49er FX – finálový závod ženy
06:20 Jachting Ženy - třída 470 – 10. závod ženy -
06:30 Jachting Muži - třída 470 – 10. závod muži -
06:33 Jachting Muži - třída 49er – finálový závod muži
07:33 Jachting Muži - třída Finn – finálový závod muži
08:33 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – medailový závod smíšené

4. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
07:33 Jachting Muži - třída 470 – finálový závod muži
08:33 Jachting Ženy - třída 470 – finálový závod ženy
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020