deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

5. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
00:30 Golf Ženy – 2. kolo ženy -
02:00 Atletika Muži – desetiboj - 110 m překážek m – 1. rozběh muži -
02:00 Skateboarding Muži – park – 1. kolo – 1. rozjížďka muži -
02:00 Plážový volejbal Švýcarsko 0:2 USA ženy -
02:08 Atletika Muži – desetiboj - 110 m překážek m – 2. rozběh muži -
02:10 Atletika Ženy – výška - kvalifikace - skupina A ženy -
02:10 Atletika Ženy – výška - kvalifikace - skupina B ženy -
02:16 Atletika Muži – desetiboj - 110 m překážek m – 3. rozběh muži -
02:30 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – 1. semifinále muži -
02:37 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – 2. semifinále muži -
02:40 Atletika Ženy - sedmiboj – dálka - skupina A ženy -
02:40 Atletika Ženy - sedmiboj – dálka - skupina B ženy -
02:42 Skateboarding Muži – park – 1. kolo – 2. rozjížďka muži -
02:44 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200 m – 1. semifinále ženy -
02:50 Atletika Muži - desetiboj – disk - skupina A muži -
02:51 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200 m – 2. semifinále ženy -
02:58 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – 1. semifinále ženy -
03:00 Atletika Ženy – štafeta 4x100 m – 1. rozběh ženy -
03:00 Skoky do vody Ženy - 10 m věž – jednotlivci – semifinále ženy -
03:00 Karate Ženy – kata – skupina A – 1. kata ženy -
03:00 Plážový volejbal Austrálie 2:0 Lotyšsko ženy -
03:05 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – 2. semifinále ženy -
03:09 Atletika Ženy – štafeta 4x100 m – 2. rozběh ženy -
03:12 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500m - 3. semifinále ženy -
03:20 Karate Ženy – kata – skupina B – 1. kata ženy -
03:24 Skateboarding Muži – park – 1. kolo – 3. rozjížďka muži -
03:26 Rychlostní kanoistika Muži - K2 - 1000 m – 1. semifinále muži -
03:30 Pozemní hokej Německo 4:5 Indie muži
03:34 Rychlostní kanoistika Muži - K2 - 1000 m – 2. semifinále muži -
03:40 Karate Ženy – kata – skupina A – 2. kata ženy -
03:55 Atletika Muži - desetiboj – disk - skupina B muži -
04:00 Atletika Muži – trojskok – finále muži
04:00 Karate Ženy – kata – skupina B – 2. kata ženy -
04:00 Stolní tenis Německo 1:3 Hongkong, Čína ženy
04:00 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - opravy ženy -
04:05 Atletika Muži – koule – finále muži
04:06 Skateboarding Muži – park – 1. kolo – 4. rozjížďka muži -
04:07 Zápas Muži - volný styl do 57 kg - opravy muži -
04:07 Zápas Muži - volný styl do 86 kg - opravy muži -
04:07 Zápas Ženy - volný styl do 57 kg - opravy ženy -
04:25 Karate Ženy – kata – pořadí skupiny A ženy -
04:30 Atletika Muži – štafeta 4x100 m – 1. rozběh muži -
04:30 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži -
04:30 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži -
04:30 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy -
04:35 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – finále B muži -
04:37 Karate Ženy – kata – pořadí skupiny B ženy -
04:37 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy -
04:39 Atletika Muži – štafeta 4x100 m – 2. rozběh muži -
04:42 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 200 m – finále A muži
04:44 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy -
04:50 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200 m – finále B ženy -
04:51 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy -
04:55 Atletika Muži – 110 m překážek – finále muži
04:57 Rychlostní kanoistika Ženy - C1 - 200 m – finále A ženy
04:58 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy -
05:05 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
05:05 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy -
05:12 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
05:12 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy -
05:19 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno muži -
05:19 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - osmifinále ženy -
05:22 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – finále B ženy -
05:26 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
05:26 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále ženy -
05:29 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 500 m – finále A ženy
05:30 Atletika Ženy - sedmiboj – oštěp - skupina A ženy -
05:30 Skateboarding Muži – park – finále muži
05:33 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
05:33 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále ženy -
05:40 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
05:40 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále ženy -
05:45 Atletika Muži – desetiboj - tyč - kvalifikace - skupina A muži -
05:45 Atletika Muži – desetiboj - tyč - kvalifikace - skupina B muži -
05:47 Rychlostní kanoistika Muži - K2 - 1000 m – finále B muži -
05:47 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno muži -
05:47 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - čtvrtfinále ženy -
05:54 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
05:55 Rychlostní kanoistika Muži - K2 - 1000 m – finále A muži
06:00 Moderní pětiboj Ženy – šerm ženy -
06:00 Volejbal Brazílie 1:3 ROC muži -
06:01 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
06:08 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
06:15 Basketbal USA 97:78 Austrálie muži -
06:15 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno muži -
06:22 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
06:29 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
06:36 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
06:40 Atletika Ženy - sedmiboj – oštěp - skupina B ženy -
06:43 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
06:50 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
06:57 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
07:00 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 1. semifinále ženy
07:00 Vodní pólo Čína 6:13 Nizozemsko ženy -
07:04 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno muži -
07:11 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
07:15 Box Ženy - lehká welterová váha (57-60 kg) – 2. semifinále ženy
07:18 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
07:25 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
07:30 Box Muži - muší váha (48-52 kg) – 1. semifinále muži
07:32 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B muži -
07:39 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina B - zrušeno muži -
07:46 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
07:48 Box Muži - muší váha (48-52 kg) – 2. semifinále muži
07:53 Karate Muži – kumite - do 67 kg – skupina A muži -
08:00 Skoky do vody Ženy - 10 m věž – jednotlivci – finále ženy
08:03 Box Muži - střední váha (69-75 kg) – 1. semifinále muži
08:18 Box Muži - střední váha (69-75 kg) – 2. semifinále muži
08:30 Dráhová cyklistika Muži – omnium – 1. závod – hladký závod muži -
08:30 Vodní pólo ROC 11:15 USA ženy -
08:35 Box Muži - pérová váha (52-57 kg) - finále muži
08:48 Dráhová cyklistika Muži - sprint - osmifinále muži -
08:48 Dráhová cyklistika Muži – sprint – osmifinále – 1. rozjížďka muži -
08:51 Dráhová cyklistika Muži – sprint – osmifinále – 2. rozjížďka muži -
08:54 Dráhová cyklistika Muži – sprint – osmifinále – 3. rozjížďka muži -
08:57 Dráhová cyklistika Muži – sprint – osmifinále – 4. rozjížďka muži -
09:00 Dráhová cyklistika Muži – sprint – osmifinále – 5. rozjížďka muži -
09:03 Dráhová cyklistika Muži – sprint – osmifinále – 6. rozjížďka muži -
09:06 Dráhová cyklistika Ženy - keirin - čtvrtfinále ženy -
09:06 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – čtvrtfinále – 1. rozjížďka ženy -
09:11 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – čtvrtfinále – 2. rozjížďka ženy -
09:16 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – čtvrtfinále – 3. rozjížďka ženy -
09:21 Dráhová cyklistika Muži - sprint - osmifinále - opravy muži -
09:21 Dráhová cyklistika Muži – sprint – osmifinále - opravy – 1. rozjížďka muži -
09:24 Dráhová cyklistika Muži – sprint – osmifinále – opravy – 2. rozjížďka muži -
09:27 Dráhová cyklistika Muži – omnium – 2. závod – rychlostní závod muži -
09:30 Atletika Muži – 20 km chůze – finále muži
09:30 Moderní pětiboj Muži – šerm muži -
09:45 Dráhová cyklistika Muži - sprint - čtvrtfinále muži -
09:45 Dráhová cyklistika Muži – sprint – čtvrtfinále – 1. závod muži -
09:45 Dráhová cyklistika Muži - sprint - čtvrtfinále - 1. rozjížďka muži -
09:45 Dráhová cyklistika Muži - sprint - čtvrtfinále - 2. rozjížďka muži -
09:45 Dráhová cyklistika Muži - sprint - čtvrtfinále - 3. rozjížďka muži -
09:45 Dráhová cyklistika Muži - sprint - čtvrtfinále - 4. rozjížďka muži -
09:57 Dráhová cyklistika Ženy - keirin - semifinále ženy -
09:57 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – semifinále – 1. rozjížďka ženy -
10:00 Fotbal Austrálie 3:4 USA ženy
10:00 Házená Francie 27:23 Egypt muži -
10:00 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
10:02 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – semifinále – 2. rozjížďka ženy -
10:07 Dráhová cyklistika Muži – omnium – 3. závod – vylučovací závod muži -
10:07 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
10:14 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A ženy -
10:21 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A ženy -
10:25 Dráhová cyklistika Muži – sprint – čtvrtfinále – 2. závod muži -
10:28 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
10:30 Sportovní lezení Muži – kombinace – rychlost – finále muži -
10:35 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
10:37 Dráhová cyklistika Ženy - keirin - finále ženy
10:37 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – finále – o 7.-12. místo ženy -
10:42 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A ženy -
10:45 Dráhová cyklistika Ženy – keirin – finále – o 1.-6. místo ženy
10:49 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A ženy -
10:50 Dráhová cyklistika Muži – sprint – čtvrtfinále – rozhodující závod muži -
10:55 Dráhová cyklistika Muži – omnium – 4. závod – bodovací závod muži
10:56 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
11:03 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
11:10 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A ženy -
11:15 Zápas Muži - volný styl 74 kg – semifinále muži -
11:17 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
11:20 Vodní pólo Austrálie 14:12 Kanada ženy -
11:24 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
11:25 Zápas Muži - volný styl 74 kg – semifinále muži -
11:27 Dráhová cyklistika Muži – sprint – o 5.-8. místo muži -
11:30 Sportovní lezení Muži – kombinace – bouldering – finále muži -
11:31 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina A ženy -
11:35 Zápas Muži - volný styl 125 kg – semifinále muži -
11:38 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
11:45 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – skupina B ženy -
11:45 Zápas Muži - volný styl 125 kg – semifinále muži -
11:55 Zápas Ženy – volný styl 53 kg – semifinále ženy -
12:00 Atletika Ženy – tyč – finále ženy
12:00 Baseball/Softbal Jižní Korea 2:7 USA muži -
12:00 Pozemní hokej Austrálie 1:1 Belgie muži
12:05 Zápas Ženy – volný styl 53 kg – semifinále ženy -
12:15 Atletika Muži - desetiboj – oštěp - skupina A muži -
12:25 Atletika Ženy – štafeta 4x400 m – 1. rozběh ženy -
12:30 Karate Ženy – kata – o bronz ženy
12:30 Stolní tenis Čína 3:0 Japonsko ženy
12:30 Zápas Muži - volný styl 57 kg – o bronz muži
12:37 Atletika Ženy – štafeta 4x400 m – 2. rozběh ženy -
12:40 Karate Ženy – kata – o bronz ženy
12:40 Zápas Muži - volný styl 57 kg – o bronz muži
12:50 Karate Ženy – kata – finále ženy
12:50 Vodní pólo Španělsko 8:6 Maďarsko ženy -
12:50 Zápas Muži - volný styl 57 kg – finále muži
13:00 Atletika Muži – 1500 m – 1. semifinále muži -
13:00 Basketbal Francie 90:89 Slovinsko muži -
13:00 Zápas Muži - volný styl 86 kg – o bronz muži
13:05 Karate Muži – kumite - do 67 kg – semifinále muži
13:10 Atletika Muži – 1500 m – 2. semifinále muži -
13:10 Zápas Muži - volný styl 86 kg – o bronz muži
13:13 Karate Muži – kumite - do 67 kg – semifinále muži
13:20 Atletika Muži - desetiboj – oštěp - skupina B muži -
13:20 Zápas Muži - volný styl 86 kg – finále muži
13:22 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – semifinále ženy
13:30 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – semifinále ženy
13:40 Karate Muži – kumite - do 67 kg – finále muži
13:50 Karate Ženy – kumite - do 55 kg – finále ženy
13:55 Zápas Ženy – volný styl 57 kg – o bronz ženy
14:00 Atletika Muži – 400 m – finále muži
14:00 Házená Španělsko 23:27 Dánsko muži -
14:00 Plážový volejbal Norsko 2:0 Lotyšsko muži -
14:00 Volejbal Francie 3:0 Argentina muži -
14:05 Zápas Ženy – volný styl 57 kg – o bronz ženy
14:10 Sportovní lezení Muži – kombinace – obtížnost – finále muži
14:15 Zápas Ženy – volný styl 57 kg – finále ženy
14:20 Atletika Ženy – sedmiboj – 800 m – 1. rozběh ženy -
14:30 Atletika Ženy – sedmiboj – 800 m – 2. rozběh ženy
14:40 Atletika Muži – desetiboj – 1500 m – 1. rozběh muži
15:00 Plážový volejbal Katar 0:2 ROC muži -
22:30 Atletika Muži – 50 km chůze – finále muži
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020