deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

6. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
00:30 Golf Ženy – 3. kolo ženy -
02:30 Rychlostní kanoistika Ženy - C2 - 500 m – 1. rozjížďka ženy -
02:37 Rychlostní kanoistika Ženy - C2 - 500 m – 2. rozjížďka ženy -
02:44 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000 m – 1. rozjížďka muži -
02:52 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000 m – 2. rozjížďka muži -
03:00 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000 m – 3. rozjížďka muži -
03:00 Karate Muži – kata – skupina A – 1. kata muži -
03:00 Plážový volejbal Lotyšsko 0:2 Švýcarsko ženy
03:08 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000m - 4. rozjížďka muži -
03:16 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000m - 5. rozjížďka muži -
03:20 Moderní gymnastika Ženy – kvalifikace – 1. střídání ženy -
03:24 Karate Muži – kata – skupina B – 1. kata muži -
03:30 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 - 500 m – 1. rozjížďka ženy -
03:30 Pozemní hokej Velká Británie 4:3 Indie ženy
03:37 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 - 500 m – 2. rozjížďka ženy -
03:44 Rychlostní kanoistika Muži - K4 - 500 m – 1. rozjížďka muži -
03:44 Karate Muži – kata – skupina A – 2. kata muži -
03:51 Rychlostní kanoistika Muži - K4 - 500 m – 2. rozjížďka muži -
04:00 Stolní tenis Jižní Korea 1:3 Japonsko muži
04:00 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - opravy ženy -
04:07 Zápas Muži - volný styl do 125 kg - opravy muži -
04:07 Zápas Muži - volný styl do 74 kg - opravy muži -
04:07 Zápas Ženy - volný styl do 53 kg - opravy ženy -
04:08 Karate Muži – kata – skupina B – 2. kata muži -
04:21 Rychlostní kanoistika Ženy - C2 - 500 m – 1. čtvrtfinále ženy -
04:28 Rychlostní kanoistika Ženy - C2 - 500 m – 2. čtvrtfinále ženy -
04:30 Plážový volejbal Austrálie 0:2 USA ženy
04:30 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále muži -
04:30 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:30 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále ženy -
04:33 Karate Muži – kata – pořadí skupiny A muži -
04:35 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000 m – 1. čtvrtfinále muži -
04:37 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále ženy -
04:43 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000 m – 2. čtvrtfinále muži -
04:44 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále ženy -
04:45 Karate Muži – kata – pořadí skupiny B muži -
04:50 Moderní gymnastika Ženy – kvalifikace – 2. střídání ženy -
04:51 Rychlostní kanoistika Muži - C1 - 1000m - 3. čtvrtfinále muži -
04:51 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále ženy -
04:58 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále ženy -
05:05 Rychlostní kanoistika Ženy - K4 - 500m - 1. čtvrtfinále ženy -
05:05 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále ženy -
05:12 Rychlostní kanoistika Muži - K4 - 500m - 1. čtvrtfinále muži -
05:12 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále ženy -
05:19 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - osmifinále ženy -
05:26 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - čtvrtfinále ženy -
05:28 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
05:33 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - čtvrtfinále ženy -
05:35 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
05:40 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - čtvrtfinále ženy -
05:42 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
05:47 Zápas Muži - volný styl do 65 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Muži - volný styl do 97 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Ženy - volný styl do 50 kg - čtvrtfinále ženy -
05:49 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
05:56 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
06:00 Volejbal Srbsko 0:3 USA ženy -
06:03 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
06:10 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
06:17 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
06:24 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
06:31 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
06:38 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
06:40 Basketbal USA 79:59 Srbsko ženy -
06:45 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
06:52 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
06:59 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
07:00 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) – 1. semifinále ženy
07:00 Vodní pólo Černá Hora 10:12 Chorvatsko muži -
07:06 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
07:15 Box Ženy - střední váha (69-75 kg) – 2. semifinále ženy
07:18 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
07:20 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
07:27 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina A ženy -
07:30 Moderní pětiboj Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 1. rozplavba ženy -
07:32 Box Muži - lehká váha (57-63 kg) – 1. semifinále muži
07:34 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
07:36 Moderní pětiboj Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 2. rozplavba ženy -
07:41 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – skupina B ženy -
07:42 Moderní pětiboj Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 3. rozplavba ženy -
07:47 Box Muži - lehká váha (57-63 kg) – 2. semifinále muži
07:48 Moderní pětiboj Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 4. rozplavba ženy -
07:50 Moderní gymnastika Ženy – kvalifikace – 3. střídání ženy -
07:54 Moderní pětiboj Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 5. rozplavba ženy -
08:00 Skoky do vody Muži - 10 m věž – jednotlivci – 1. kolo muži -
08:00 Moderní pětiboj Ženy – plavání – 200 m volný způsob – 6. rozplavba ženy -
08:05 Box Muži - těžká váha (81-91 kg) - finále muži
08:30 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – kvalifikace ženy -
08:30 Vodní pólo Řecko 9:6 Maďarsko muži -
08:45 Moderní pětiboj Ženy – šerm – doplňovací kolo ženy -
09:10 Dráhová cyklistika Muži - sprint - semifinále muži -
09:10 Dráhová cyklistika Muži – sprint – semifinále – 1. závod muži -
09:10 Dráhová cyklistika Muži - sprint - semifinále - 1. rozjížďka muži -
09:10 Dráhová cyklistika Muži - sprint - semifinále - 2. rozjížďka muži -
09:16 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - 1. kolo ženy -
09:16 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 1. rozjížďka ženy -
09:19 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 2. rozjížďka ženy -
09:20 Moderní gymnastika Ženy – kvalifikace – 4. střídání ženy -
09:22 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 3. rozjížďka ženy -
09:25 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 4. rozjížďka ženy -
09:28 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 5. rozjížďka ženy -
09:30 Atletika Ženy – 20 km chůze – finále ženy
09:31 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 6. rozjížďka ženy -
09:34 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 7. rozjížďka ženy -
09:37 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 8. rozjížďka ženy -
09:40 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 9. rozjížďka ženy -
09:43 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 10. rozjížďka ženy -
09:46 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 11. rozjížďka ženy -
09:49 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – 12. rozjížďka ženy -
09:52 Dráhová cyklistika Muži – sprint – semifinále – 2. závod muži -
09:58 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - 1. kolo - opravy ženy -
09:58 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo - opravy – 1. rozjížďka ženy -
10:00 Házená Francie 29:27 Švédsko ženy -
10:00 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
10:01 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – opravy – 2. rozjížďka ženy -
10:04 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – opravy – 3. rozjížďka ženy -
10:07 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 1. kolo – opravy – 4. rozjížďka ženy -
10:07 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
10:10 Dráhová cyklistika Muži – sprint – semifinále – rozhodující závod - zrušeno muži -
10:14 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
10:15 Dráhová cyklistika Ženy – madison – finále ženy
10:15 Moderní pětiboj Ženy – parkur ženy -
10:21 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
10:28 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
10:30 Sportovní lezení Ženy – kombinace – rychlost – finále ženy -
10:35 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
10:42 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
10:49 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
10:56 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
11:00 Dráhová cyklistika Muži - sprint - finále muži
11:00 Dráhová cyklistika Muži – sprint – finále – 1. závod muži -
11:00 Dráhová cyklistika Muži - sprint - o bronz muži
11:00 Fotbal Mexiko 3:1 Japonsko muži
11:03 Dráhová cyklistika Muži - sprint - finále muži
11:03 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
11:06 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - 2. kolo ženy -
11:06 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – 1. rozjížďka ženy -
11:09 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – 2. rozjížďka ženy -
11:10 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
11:12 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – 3. rozjížďka ženy -
11:15 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – 4. rozjížďka ženy -
11:15 Zápas Muži - volný styl 65 kg – semifinále muži -
11:17 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
11:18 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – 5. rozjížďka ženy -
11:20 Vodní pólo Itálie 6:7 USA muži -
11:21 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – 6. rozjížďka ženy -
11:24 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – 7. rozjížďka ženy -
11:24 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
11:25 Zápas Muži - volný styl 65 kg – semifinále muži -
11:27 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – 8. rozjížďka ženy -
11:30 Sportovní lezení Ženy – kombinace – bouldering – finále ženy -
11:31 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
11:35 Dráhová cyklistika Muži – sprint – finále – 2. závod muži
11:35 Zápas Muži - volný styl 97 kg – semifinále muži -
11:38 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
11:45 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
11:45 Zápas Muži - volný styl 97 kg – semifinále muži -
11:50 Dráhová cyklistika Muži – sprint – finále – rozhodující závod muži
11:52 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
11:53 Dráhová cyklistika Ženy - sprint - 2. kolo - opravy ženy -
11:53 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo - opravy – 1. rozjížďka ženy -
11:55 Zápas Ženy – volný styl 50 kg – semifinále ženy -
11:56 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – opravy – 2. rozjížďka ženy -
11:59 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – opravy – 3. rozjížďka ženy -
11:59 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina A muži -
12:00 Jezdectví Parkúr – družstva – kvalifikace m/ž -
12:00 Pozemní hokej Nizozemsko 3:1 Argentina ženy
12:02 Dráhová cyklistika Ženy – sprint – 2. kolo – opravy – 4. rozjížďka ženy -
12:05 Zápas Ženy – volný styl 50 kg – semifinále ženy -
12:06 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
12:13 Karate Muži – kumite - do 75 kg – skupina B muži -
12:30 Karate Muži – kata – o bronz muži
12:30 Synchronizované plavání Družstva - technický program ženy -
12:30 Stolní tenis Čína 3:0 Německo muži
12:30 Zápas Muži - volný styl 74 kg – o bronz muži
12:40 Karate Muži – kata – o bronz muži
12:40 Zápas Muži - volný styl 74 kg – o bronz muži
12:45 Moderní pětiboj Ženy – střelba/běh ženy
12:50 Karate Muži – kata – finále muži
12:50 Vodní pólo Srbsko 10:9 Španělsko muži -
12:50 Zápas Muži - volný styl 74 kg – finále muži
13:00 Basketbal Japonsko 87:71 Francie ženy -
13:00 Zápas Muži - volný styl 125 kg – o bronz muži
13:05 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – semifinále ženy
13:10 Zápas Muži - volný styl 125 kg – o bronz muži
13:13 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – semifinále ženy
13:20 Zápas Muži - volný styl 125 kg – finále muži
13:22 Karate Muži – kumite - do 75 kg – semifinále muži
13:25 Atletika Muži – štafeta 4x400 m – 1. rozběh muži -
13:30 Karate Muži – kumite - do 75 kg – semifinále muži
13:37 Atletika Muži – štafeta 4x400 m – 2. rozběh muži -
13:40 Karate Ženy – kumite - do 61 kg – finále ženy
13:50 Atletika Ženy – oštěp – finále ženy
13:50 Karate Muži – kumite - do 75 kg – finále muži
13:55 Zápas Ženy – volný styl 53 kg – o bronz ženy
14:00 Atletika Muži – 5000 m - finále muži
14:00 Fotbal Švédsko 1:1 Kanada ženy
14:00 Házená Norsko 26:27 ROC ženy -
14:00 Volejbal Brazílie 3:0 Jižní Korea ženy -
14:05 Zápas Ženy – volný styl 53 kg – o bronz ženy
14:10 Sportovní lezení Ženy – kombinace – obtížnost – finále ženy
14:15 Zápas Ženy – volný styl 53 kg – finále ženy
14:35 Atletika Ženy – 400 m – finále ženy
14:50 Atletika Ženy – 1500 m – finále ženy
15:30 Atletika Ženy – štafeta 4x100 m – finále ženy
15:50 Atletika Muži – štafeta 4x100 m – finále muži
23:00 Atletika Ženy – maraton – finále ženy
23:30 Golf Ženy – 4. kolo ženy
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020