deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

29. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
00:30 Golf Muži – 1. kolo muži -
01:30 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka – finále B muži -
01:40 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka – finále B ženy -
01:50 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah – finále B muži -
02:00 Badminton Ženy - dvouhra - osmifinále ženy -
02:00 Badminton Ženy - dvouhra - osmifinále ženy -
02:00 Badminton Smíšená čtyřhra - semifinále smíšené -
02:00 Šerm - - - ženy -
02:00 Šerm - - - ženy -
02:00 Šerm - - - ženy -
02:00 Šerm - - - ženy -
02:00 Šerm - - - ženy -
02:00 Šerm - - - ženy -
02:00 Šerm - - - ženy -
02:00 Šerm - - - ženy -
02:00 Šerm - - - ženy -
02:00 Házená Nizozemsko 37:28 Angola ženy -
02:00 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah – finále B ženy -
02:00 Ragby Francie 12:5 Fidži ženy -
02:00 Sportovní střelba Ženy - 25 m sportovní pistole – kvalifikace – přesnost ženy -
02:00 Sportovní střelba Ženy – trap – kvalifikace – 2. den ženy -
02:00 Plážový volejbal USA 2:0 Keňa ženy -
02:00 Volejbal Itálie 3:0 Argentina ženy -
02:18 Veslování Muži - dvojka bez kormidelníka – finále A muži
02:30 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
02:30 Pozemní hokej Indie 3:1 Argentina muži -
02:30 Veslování Ženy - dvojka bez kormidelníka – finále A ženy
02:30 Ragby Kanada 33:0 Brazílie ženy -
02:43 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
02:45 Badminton Ženy - dvouhra - osmifinále ženy -
02:45 Badminton Ženy - dvouhra - osmifinále ženy -
02:45 Badminton Ženy - dvouhra - osmifinále ženy -
02:50 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah – finále A muži
02:50 Sportovní střelba Muži – trap – kvalifikace – 2. den muži -
02:56 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
03:00 Basketbal Kanada 74:53 Jižní Korea ženy -
03:00 BMX závod Muži – čtvrtfinále – 1. jízda muži -
03:00 Pozemní hokej Belgie 9:1 Kanada muži -
03:00 Ragby USA 28:14 Čína ženy -
03:00 Plážový volejbal Kanada 2:0 Švýcarsko ženy -
03:00 Vodní pólo Maďarsko 23:1 Jihoafrická rep. muži -
03:09 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
03:10 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah – finále A ženy
03:21 BMX závod Ženy – čtvrtfinále – 1. jízda ženy -
03:22 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
03:30 Veslování Ženy – skif – 1. semifinále A/B ženy -
03:30 Ragby Austrálie 48:0 Japonsko ženy -
03:30 Plavání Muži - 800 m volný způsob – finále muži
03:35 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
03:35 Badminton Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži -
03:35 Badminton Smíšená čtyřhra - semifinále smíšené -
03:42 BMX závod Muži – čtvrtfinále – 2. jízda muži -
03:44 Plavání Muži - 200 m prsa – finále muži
03:48 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
03:50 Šerm - - - ženy -
03:50 Šerm ROC 45:21 Egypt ženy -
03:50 Šerm Japonsko 36:45 USA ženy -
03:50 Šerm Francie 45:29 Kanada ženy -
03:50 Šerm Itálie 45:32 Maďarsko ženy -
03:50 Veslování Ženy – skif – 2. semifinále A/B ženy -
03:53 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – 1. semifinále ženy -
03:58 Plavání Ženy - 100 m volný způsob – 2. semifinále ženy -
04:00 Box Muži - střední váha (69-75 kg) - osmifinále muži -
04:00 Házená Španělsko 27:23 Brazílie ženy -
04:00 Judo Muži – do 100 kg – 2. kolo muži -
04:00 Judo Ženy – do 78 kg – 2. kolo ženy -
04:00 Veslování Muži – skif – 1. semifinále A/B muži -
04:00 Ragby ROC 12:14 Velká Británie ženy -
04:00 Stolní tenis Ženy – dvouhry - semifinále ženy -
04:00 Plážový volejbal USA 2:1 Argentina muži -
04:01 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
04:03 BMX závod Ženy – čtvrtfinále – 2. jízda ženy -
04:04 Plavání Muži - 200 m znak – 1. semifinále muži -
04:05 Volejbal Jižní Korea 3:2 Dominikánská rep. ženy -
04:07 Judo Muži – do 100 kg – 2. kolo muži -
04:07 Judo Ženy – do 78 kg – 2. kolo ženy -
04:10 Veslování Muži – skif – 2. semifinále A/B muži -
04:11 Plavání Muži - 200 m znak – 2. semifinále muži -
04:14 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
04:14 Judo Muži – do 100 kg – 2. kolo muži -
04:14 Judo Ženy – do 78 kg – 2. kolo ženy -
04:15 Box Muži - střední váha (69-75 kg) - osmifinále muži -
04:20 Veslování Muži - dvojskif lehkých vah – finále C muži -
04:21 Judo Muži – do 100 kg – 2. kolo muži -
04:21 Judo Ženy – do 78 kg – 2. kolo ženy -
04:24 BMX závod Muži – čtvrtfinále – 3. jízda muži -
04:25 Badminton Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži -
04:25 Badminton Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži -
04:27 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
04:28 Judo Muži – do 100 kg – 2. kolo muži -
04:28 Judo Ženy – do 78 kg – 2. kolo ženy -
04:28 Plavání Ženy - 200 m motýlek – finále ženy
04:30 Box Muži - střední váha (69-75 kg) - osmifinále muži -
04:30 Veslování Ženy - dvojskif lehkých vah – finále C ženy -
04:30 Ragby Nový Zéland 29:7 Keňa ženy -
04:30 Vodní pólo Španělsko 16:4 Kazachstán muži -
04:35 Judo Muži – do 100 kg – 2. kolo muži -
04:35 Judo Ženy – do 78 kg – 2. kolo ženy -
04:37 Plavání Muži - 100 m volný způsob – finále muži
04:40 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
04:40 Veslování Muži – skif – 1. semifinále C/D muži -
04:42 Judo Muži – do 100 kg – 2. kolo muži -
04:42 Judo Ženy – do 78 kg – 2. kolo ženy -
04:45 BMX závod Ženy – čtvrtfinále – 3. jízda ženy -
04:45 Pozemní hokej Jihoafrická rep. 4:3 Německo muži -
04:48 Box Muži - střední váha (69-75 kg) - osmifinále muži -
04:49 Judo Muži – do 100 kg – 2. kolo muži -
04:49 Judo Ženy – do 78 kg – 2. kolo ženy -
04:50 Veslování Muži – skif – 2. semifinále C/D muži -
04:53 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
04:54 Plavání Ženy - 200 m prsa – 1. semifinále ženy -
04:56 Judo Muži – do 100 kg – 2. kolo muži -
04:56 Judo Ženy – do 78 kg – osmifinále ženy -
05:00 Veslování Ženy – skif – 1. semifinále C/D ženy -
05:00 Stolní tenis Ženy – dvouhry – semifinále ženy -
05:01 Plavání Ženy - 200 m prsa – 2. semifinále ženy -
05:03 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) - osmifinále muži -
05:03 Judo Muži – do 100 kg – osmifinále muži -
05:03 Judo Ženy – do 78 kg – osmifinále ženy -
05:05 Jachting Muži - třída 49er – 5. závod muži -
05:05 Jachting Muži - třída Laser – 7. závod muži -
05:05 Jachting Ženy - třída 470 – 3. závod ženy -
05:05 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 4. závod smíšené -
05:06 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
05:08 Plavání Muži - 200 m polohový závod – 1. semifinále muži -
05:10 Judo Muži – do 100 kg – osmifinále muži -
05:10 Judo Ženy – do 78 kg – osmifinále ženy -
05:10 Veslování Ženy – skif – 2. semifinále C/D ženy -
05:14 Plavání Muži - 200 m polohový závod – 2. semifinále muži -
05:15 Badminton Muži - čtyřhra - čtvrtfinále muži -
05:15 Badminton Ženy - dvouhra - osmifinále ženy -
05:15 Pozemní hokej Nizozemsko 2:2 Velká Británie muži -
05:15 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 7. závod ženy -
05:17 Judo Muži – do 100 kg – osmifinále muži -
05:17 Judo Ženy – do 78 kg – osmifinále ženy -
05:18 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) - osmifinále muži -
05:19 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
05:24 Judo Muži – do 100 kg – osmifinále muži -
05:24 Judo Ženy – do 78 kg – osmifinále ženy -
05:31 Judo Muži – do 100 kg – osmifinále muži -
05:31 Judo Ženy – do 78 kg – osmifinále ženy -
05:31 Plavání Ženy - štafeta 4x200 m volný způsob – finále ženy
05:32 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
05:35 Šerm - - - ženy -
05:35 Šerm Japonsko 45:27 Egypt ženy -
05:35 Šerm Kanada 45:33 Maďarsko ženy -
05:36 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) - osmifinále muži -
05:38 Judo Muži – do 100 kg – osmifinále muži -
05:38 Judo Ženy – do 78 kg – osmifinále ženy -
05:45 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
05:45 Judo Muži – do 100 kg – osmifinále muži -
05:45 Judo Ženy – do 78 kg – osmifinále ženy -
05:51 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) - osmifinále muži -
05:52 Judo Muži – do 100 kg – osmifinále muži -
05:52 Judo Ženy – do 78 kg – čtvrtfinále ženy -
05:58 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
05:59 Judo Muži – do 100 kg – čtvrtfinále muži -
05:59 Judo Ženy – do 78 kg – čtvrtfinále ženy -
06:00 Jachting Muži - třída 49er – 6. závod muži -
06:00 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 5. závod smíšené -
06:05 Jachting Ženy - třída RS-X – 10. závod ženy -
06:06 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) - osmifinále ženy -
06:06 Judo Muži – do 100 kg – čtvrtfinále muži -
06:06 Judo Ženy – do 78 kg – čtvrtfinále ženy -
06:11 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
06:13 Judo Muži – do 100 kg – čtvrtfinále muži -
06:13 Judo Ženy – do 78 kg – čtvrtfinále ženy -
06:20 Judo Muži – do 100 kg – čtvrtfinále muži -
06:20 Jachting Muži - třída Laser – 8. závod muži -
06:20 Jachting Ženy - třída 470 – 4. závod ženy -
06:24 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
06:24 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) - osmifinále ženy -
06:30 Jachting Ženy - třída Laser Radial – 8. závod ženy -
06:37 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
06:39 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) - osmifinále ženy -
06:40 Basketbal Slovinsko 116:81 Japonsko muži -
06:50 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
06:54 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) - osmifinále ženy -
06:55 Šerm - - - ženy -
06:55 Šerm ROC 45:42 USA ženy -
06:55 Šerm Francie 45:43 Itálie ženy -
06:55 Jachting Ženy - třída RS-X – 11. závod ženy -
06:55 Jachting Smíšené týmy - třída Nacra 17 – 6. závod smíšené -
07:00 Vodní slalom Ženy – C1 – semifinále ženy -
07:00 Vodní pólo USA 11:12 Itálie muži -
07:03 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
07:15 Házená Japonsko 24:27 Jižní Korea ženy -
07:16 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
07:20 Volejbal Srbsko 3:0 Keňa ženy -
07:29 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
07:30 Sportovní střelba Ženy – trap – finále ženy
07:35 Jachting Muži - třída Finn – 5. závod muži -
07:45 Jachting Ženy - třída RS-X – 12. závod ženy -
08:00 Tenis Muži - čtyřhra - semifinále muži -
08:00 Tenis Muži - čtyřhra - semifinále muži -
08:00 Tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži -
08:00 Tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži -
08:00 Tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži -
08:00 Tenis Muži - dvouhra - čtvrtfinále muži -
08:00 Tenis Ženy - čtyřhra - semifinále ženy -
08:00 Tenis Ženy - čtyřhra - semifinále ženy -
08:00 Tenis Muži - dvouhra - semifinále ženy -
08:00 Tenis Muži - dvouhra - semifinále ženy -
08:00 Tenis Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené -
08:00 Tenis Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené -
08:00 Tenis Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené -
08:00 Tenis Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále smíšené -
08:00 Stolní tenis Muži – dvouhry - semifinále muži -
08:00 Plážový volejbal Německo 0:2 Nizozemsko ženy -
08:05 Jachting Muži - třída 470 – 3. závod muži -
08:10 Šerm Japonsko 31:45 Kanada ženy -
08:10 Šerm Egypt 28:45 Maďarsko ženy -
08:20 Jachting Muži - třída RS-X – 10. závod muži -
08:30 Sportovní střelba Muži – trap – finále muži
08:30 Vodní pólo Chorvatsko 13:8 Černá Hora muži -
08:50 Jachting Muži - třída Finn – 6. závod muži -
08:55 Vodní slalom Ženy – C1 – finále ženy
09:00 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
09:00 Stolní tenis Muži – dvouhry – semifinále muži -
09:00 Plážový volejbal Česko 2:1 Mexiko muži -
09:10 Jachting Muži - třída RS-X – 11. závod muži -
09:13 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
09:15 Házená Černá Hora 23:35 Norsko ženy -
09:20 Jachting Muži - třída 470 – 4. závod muži -
09:25 Volejbal Čína 2:3 ROC ženy -
09:26 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
09:30 Ragby Kanada 12:26 Fidži ženy -
09:39 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
09:52 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
10:00 Badminton Muži - dvouhra - osmifinále muži -
10:00 Badminton Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy -
10:00 Badminton Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy -
10:00 Box Muži - střední váha (69-75 kg) - osmifinále muži -
10:00 Judo Ženy – do 78 kg – opravy ženy -
10:00 Ragby Francie 40:5 Brazílie ženy -
10:00 Jachting Muži - třída RS-X – 12. závod muži -
10:00 Plážový volejbal ROC 1:2 Lotyšsko muži -
10:05 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
10:08 Judo Ženy – do 78 kg – opravy ženy -
10:15 Box Muži - střední váha (69-75 kg) - osmifinále muži -
10:17 Judo Ženy – do 78 kg – semifinále – tabulka B ženy -
10:18 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
10:20 Basketbal Španělsko 85:70 Srbsko ženy -
10:25 Judo Ženy – do 78 kg – semifinále – tabulka A ženy -
10:30 Box Muži - střední váha (69-75 kg) - osmifinále muži -
10:30 Ragby Austrálie 26:10 Čína ženy -
10:31 Lukostřelba Muži – 1. kolo muži -
10:34 Judo Muži – do 100 kg – opravy muži -
10:42 Judo Muži – do 100 kg – opravy muži -
10:44 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
10:45 Badminton Muži - dvouhra - osmifinále muži -
10:45 Badminton Muži - dvouhra - osmifinále muži -
10:45 Badminton Muži - dvouhra - osmifinále muži -
10:48 Box Muži - střední váha (69-75 kg) - osmifinále muži -
10:51 Judo Muži – do 100 kg – semifinále – tabulka B muži -
10:57 Lukostřelba Ženy – 1. kolo ženy -
10:59 Judo Muži – do 100 kg – semifinále – tabulka A muži -
11:00 Ragby USA 17:7 Japonsko ženy -
11:03 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) - osmifinále muži -
11:08 Judo Ženy – do 78 kg – o bronz – tabulka A ženy
11:10 Lukostřelba Muži – 2. kolo muži -
11:16 Judo Ženy – do 78 kg – o bronz – tabulka B ženy
11:18 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) - osmifinále muži -
11:20 Vodní pólo Řecko 10:9 Japonsko muži -
11:23 Lukostřelba Ženy – 2. kolo ženy -
11:25 Judo Ženy – do 78 kg – finále ženy
11:30 Badminton Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy -
11:30 Badminton Ženy - čtyřhra - čtvrtfinále ženy -
11:30 Šerm - - - ženy -
11:30 Šerm USA 23:45 Itálie ženy
11:30 Pozemní hokej Španělsko 2:0 Čína ženy -
11:30 Ragby Nový Zéland 26:21 Velká Británie ženy -
11:33 Judo Muži – do 100 kg – o bronz – tabulka A muži
11:36 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) - osmifinále muži -
11:42 Judo Muži – do 100 kg – o bronz – tabulka B muži
11:50 Judo Muži – do 100 kg – finále muži
11:51 Box Muži - supertěžká váha (nad 91 kg) - osmifinále muži -
12:00 Baseball/Softbal Izrael 5:6 Jižní Korea muži -
12:00 Pozemní hokej Velká Británie 0:1 Nizozemsko ženy -
12:00 Ragby ROC 35:12 Keňa ženy -
12:00 Plavání Ženy - 800 m volný způsob – 1. rozplavba ženy -
12:06 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) - osmifinále ženy -
12:12 Plavání Ženy - 800 m volný způsob – 2. rozplavba ženy -
12:15 Badminton Muži - dvouhra - osmifinále muži -
12:15 Badminton Muži - dvouhra - osmifinále muži -
12:22 Plavání Ženy - 800 m volný způsob – 3. rozplavba ženy -
12:24 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) - osmifinále ženy -
12:30 Házená Maďarsko 31:38 ROC ženy -
12:32 Plavání Ženy - 800 m volný způsob – 4. rozplavba ženy -
12:39 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) - osmifinále ženy -
12:40 Volejbal Japonsko 0:3 Brazílie ženy -
12:43 Plavání Muži - 100 m motýlek – 1. rozplavba muži -
12:46 Plavání Muži - 100 m motýlek – 2. rozplavba muži -
12:49 Plavání Muži - 100 m motýlek – 3. rozplavba muži -
12:50 Sportovní gymnastika Ženy – víceboj – finále ženy
12:50 Vodní pólo Srbsko 14:8 Austrálie muži -
12:51 Plavání Muži - 100 m motýlek – 4. rozplavba muži -
12:54 Box Ženy - muší váha (48-51 kg) - osmifinále ženy -
12:54 Plavání Muži - 100 m motýlek – 5. rozplavba muži -
12:55 Šerm ROC 45:34 Francie ženy
12:56 Plavání Muži - 100 m motýlek – 6. rozplavba muži -
12:59 Plavání Muži - 100 m motýlek - 7. rozplavba muži -
13:00 Stolní tenis Ženy – dvouhra – o bronz ženy
13:00 Plážový volejbal Čína 2:0 Argentina ženy -
13:01 Plavání Muži - 100 m motýlek - 8. rozplavba muži -
13:05 Plavání Ženy - 200 m znak – 1. rozplavba ženy -
13:09 Plavání Ženy - 200 m znak – 2. rozplavba ženy -
13:13 Plavání Ženy - 200 m znak – 3. rozplavba ženy -
13:16 Plavání Ženy - 200 m znak – 4. rozplavba ženy -
13:21 Plavání Smíšená štafeta 4x100 m polohový závod – 1. rozplavba smíšené -
13:27 Plavání Smíšená štafeta 4x100 m polohový závod – 2. rozplavba smíšené -
13:45 Pozemní hokej Japonsko 1:2 Argentina ženy -
14:00 Basketbal Španělsko 81:71 Argentina muži -
14:00 Stolní tenis Ženy – dvouhra – finále ženy
14:00 Plážový volejbal Brazílie 2:0 Kanada ženy -
14:15 Pozemní hokej Nový Zéland 0:1 Austrálie ženy -
14:30 Házená Švédsko 28:28 Francie ženy -
14:45 Volejbal USA 3:2 Turecko ženy -
15:00 Plážový volejbal Brazílie 2:0 Nizozemsko muži -
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020