ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Martin Moštěk

redaktor

Deník / Martin Moštěk

Pocházím ze Znojma, kde i celý život žiju. V lokálních a regionálních médiích působím přes dvacet let. Svoje město i kraj se snažím pořád ještě poznávat, zajímá mě proto jeho historie i příběhy, které v něm přináší život právě teď a tady.

Deník / Martin Moštěk

V Deníku pracuji osmnáct let především jako součást týmu znojemské lokální redakce. Vyzkoušel jsem si snad všechno, co může okresní redaktor chtít, od pokrývání lokální politiky, soudů, nehod i povodní, po nejrůznější reportáže z dění v obcích. V posledních letech jsem ale ze zpravodajské práce přesedlal na komunitní témata.

Deník / Martin Moštěk

Naše práce dokáže v jednom dni přivést člověka od rozhovoru o přírodě v Podyjí k povodní zaplavené silnici u Podhradí nad Dyjí, kde vysvětlujete skupině cyklistů z Kalifornie, že tudy tentokrát do Moravských Budějovic vážně neprojedou.

Deník / Martin Moštěk

Baví mě poznávat lidi, místa a jejich příběhy. Proto jsem rád jezdil na reportáže psát o zavedených akcích i o tom, co si jednou vymyslela parta kamarádů a ono to začalo lidi bavit. Dnes se snažím pořád vědět, co se v regionu děje zajímavého a poznávat další lidi, kteří by se chtěli a uměli o své příběhy a nápady podělit s našimi čtenáři.

Deník / Martin Moštěk

Možná to někoho překvapí, ale i když jsem člověk, který většinu dne něco píše, jsem pořád ještě docela náruživý čtenář. Ať už jsou to životopisy, cestopisy, historie a ledacos jiného, pořád to zase bývají lidé a jejich příběhy. Pořád také plánuji, že zas budu trochu cestovat a konečně naplánuji zas nějaký výlet do Itálie, Anglie nebo Francie. V posledních jsem se sice dostal nejdál do Vídně na vánoční trhy, ale plánovat jsem nepřestal a ono to zase někdy vyjde.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižní Moravy:

Prozkoumejte jiný region ČR: