Naši prvňáci Deník
Deník

Zvolte svůj region a podívejte se na fotografie prvňáčků od vás!

17.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze škol v Bošovicích a Otnicích

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Bošovice a ZŠ Otnice. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

10.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze škol v Komořanech a Nádražní 5 Vyškov

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Komořany a ZŠ Nádražní 5 Vyškov. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

3.1.2018

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ Dražovice, Letonice a Rašovice

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základních škol v Dražovicích a Letonicích a Rašovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

20.12.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ Rousínov a Habrovany

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Rousínov a Habrovany. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

13.12.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ Hrušky, Šaratice a Křenovice

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Hrušky, ZŠ Šaratice a ZŠ Křenovice. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

6.12.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ Morávkova a ZŠ Pustiměř

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Základní školy Morávkova a Základní školy Pustiměř. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

29.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ v Drnovicích, Nesovicích a Podomí

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základních škol v Drnovicích, Nesovicích a Podomí. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

22.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ Velešovice, Holubice a Brankovice

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základních škol ve Velešovicích, Holubicích a Brankovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

15.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ Němčany, Heršpice a Nížkovice

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základních škol v Němčanech, Heršpicích a Nížkovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

8.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze ZŠ ve Švábenicích a Hošticích-Herolticích

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základních škol ve Švábenicích a Hošticích-Herolticích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

1.11.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky základní školy v Ivanovicích na Hané

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základní školy v Ivanovicích na Hané. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

25.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: ZŠ v Tučapech, Nemojanech, Hlubočanech a Rostěnicích-Zvonovicích

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze základních škol v Tučapech, Nemojanech, Hlubočanech a Rostěnicích-Zvonovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

18.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky Základní školy Purkyňova ve Vyškově

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Základní školy Purkyňova ve Vyškově. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

11.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky Základní školy Tyršova ve Slavkově u Brna

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Základní školy Tyršova ve Slavkově u Brna. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

4.10.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze Základní školy Komenského ve Slavkově

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Základní školy Komenského ve Slavkově u Brna. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

27.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme žáky ze Základní školy 711 v Bučovicích

Bučovice – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze Základní školy 711 v Bučovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

20.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky ze Základní školy Bučovice 710

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků z Vyškovska. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

13.9.2017

NAŠI PRVŇÁČCI: představujeme školáky ze ZŠ Letní pole Vyškov a ZŠ Bohdalice

Vyškovsko – Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků ze ZŠ Letní pole ve Vyškově a ZŠ v Bohdalicích-Pavlovicích. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Vyškovsku. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z regionu. Deník si tak mohou koupit na památku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT