Už v pátek ráno se první předzvěstí stala vážná nehoda na dálnici D1 u motorestu Rohlenka na Brněnsku, u které musel zasahovat vrtulník. Kolony zasahovaly až do Holubic na Vyškovsku.

V pátek v podvečer v nemocnici skončil motorkář, který se střetl s autem v Ivanovicích na Hané v ulici Dolní Valy u pekárny.
Kolem osmnácté hodiny se pak staly dvě nehody na dálnici D1 u Vyškova a u Rousínova. Jedna osoba byla zraněná. Řidiči se opět museli vyrovnat s dlouhými kolonami.

Se zraněním skončil jeden z účastníků sobotní dopolední nehody v Hošticích-Herolticích na cestě z Ivanovic na Hané ve směru na Vyškov. S největší pravděpodobností jeden z řidičů, který odbočoval z hlavní na vedlejší, nedal druhému přednost. Policisté museli dopravu řídit kyvadlově.

V poledne se pak ve Slavkově u Brna v ulici Československé armády na křižovatce silnic I/54 a I/50 srazila dvě osobní auta. Účastníci nehody vyvázli bez zranění.

Kolem čtrnácté hodiny na dálnici D1 u Holubic narazilo nákladní auto do dopravní značky. Nehoda se obešla bez zranění.

V neděli se stala nehoda u Hostěrádek-Rešova. Motorkář havaroval mezi Otnicemi a Bošovicemi u odbočky na Lovčičky, poté skončil v péči záchranářů.