„Momentálně šetříme hned dva takové případy. Jeden se stal ve středu mezi čtvrt na čtyři a pátou hodinou odpolední. Dosud neznámý řidič narazil ve vyškovském Smetanově nábřeží do zaparkovaného auta značky Ford Escort. Aniž by nehodu ohlásil, z místa ujel. Na zaparkovaném autě přitom vznikla škoda za asi tři tisíce korun," popsala případ mluvčí vyškovské policie Iva Šebková.

Podobná nehoda se stala v noci na středu v Otnicích, kde neznámý řidič v době od devíti hodin večer do šesté hodiny ranní narazil s autem v ulici Na konci nejprve do kamenné zídky domu a poté ještě do dvou plastových kontejnerů. „Způsobil tak škodu za nejméně dvanáct tisíc korun. Také on ujel, aniž by přivolal policisty," zmínila mluvčí.

Vzhledem k tomu, že policisté po obou řidičích pátrají, prosí o pomoc případné svědky. „Ať už přímo nehod nebo kohokoliv, kdo si všiml řidičů nebo aut, které se na místech v daných dobách pohybovali. Ozvat se můžou na známou na linku 158 nebo přímo na dopravní inspektorát na telefon 974 639 251," doplnila Šebková.