„Na rozdíl od Havlíčkova Brodu je severomoravský tým ostříleným druholigovým klubem a jednu sezonu dokonce patřil do nejvyšší soutěže. Sestava Jeseníku je několik let pospolu a na jeho výkonech je to znát. Největší hvězdy jsou Jan Vavrač, David Marcinov a Patrik Plhák. A pokud jim už začne hrát po sezoně fotbalu, tak určitě i Jirka Mráz. Jsou to kluci, co mají i pár startů za juniorské reprezentace ve futsalu z dřívějších dob. A Patrik Plhák dělá asistenta u reprezentace žen, takže má týmu co dát i po taktické stránce,“ upozornil trenér Amoru Vladimír Štrublík na největší opory soupeře.

II. liga – východ:
SK Amor Kloboučky Vyškov
– AC Gamaspol Jeseník
6. kolo, sobota 12. listopadu, 19.00 hodin, sportovní hala ZŠ Vyškov, Purkyňova.
Tabulka:
2. Jeseník  5 3 0 2 29:23 9
3. Amor    5 3 0 2 25:25 9

Pro důležitý a atraktivní zápas opět nebude mít kompletní tým.

„Naše sestava bude nejvíce, a to opravdu doslova brutálně, oslabená, ale věděli jsme to dopředu, a tak se s tím musíme nějak porvat. Od dalšího utkání by to již mělo být v pořádku a naše síla výrazně vzroste,“ jen naznačil své největší předzápasové problémy.

Pokud hovořil o jménech v sestavě soupeře, je tedy nasnadě, že i jeho hru má dobře přečtenou.

„Jeseník se snaží jako my o futsalový styl. Jejich předností je velká efektivita v koncovce, nepotřebují pět šancí na jeden gól. Dále je zdobí sehranost, a také týmovost, vždy viditelně táhli za jeden provaz. My se pokusíme i přes ta oslabeni bodovat a necháme na palubovce vše! S podporou fanoušků se nám bude hrát mnohem lépe, tak doufám v dobrou návštěvu. A snad je odměníme kvalitní podívanou. Jeseníku nic zadarmo nedáme!“ zdůraznil Štrublík.