„Vedení České reprezentace mělo v plánu tady sehrát jeden přátelský zápas a původně se mělo utkat s reprezentací Slovenska. Z tohoto zápasu nakonec sešlo. Proto se nás obrátili s žádostí, zda bychom jim tohoto soupeře nemohli nahradit. I přes probíhající fotbalovou sezonu a ne zrovna ideální čas jsme souhlasili a nakonec to vypadá na velice zajímavou sestavu. Navíc jsme se rozhodli, že pomůžeme i se samotnou organizací zápasu. Všechny fanoušky sportu zveme na tento zajímavý duel,“ sdělil předseda Amoru Antonín Petlach.

FUTSAL - přátelský zápas
Amor Kloboučky Vyškov
- Česká reprezentace neslyšících

Sobota 20. 5. (14.00), sportovní hala ZŠ Vyškov-Purkyňova.

Vstupné na zápas bude dobrovolné a jeho výtěžek bude věnován reprezentaci neslyšících. Ta shání finanční prostředky na cestu na mistrovství světa do Brazílie, kam se čtvrtým místem probojovala z mistrovství Evropy,.

„Velice rádi jim touto cestou pomůžeme, protože našemu klubu není cizí pomáhat, o čemž svědčí naše charitativní projekty. Věříme, že si diváci cestu do haly najdou, že uvidí zajímavý duel a navíc pomohou splnit sen našim reprezentantům a přispějí na jejich cestu do Brazílie,“ zdůraznil význam zápasu šéf Amoru.