Zde jsou adepti na budoucího vítěze.

Dejte hlas svému oblíbenci.

HLASUJTE V PRAVÉM HORNÍM ROHU

JIŘÍ BRTNÍČEK

Talentovaný mladík vlétl do řad Klubu biatlonu Vyškov sice jen před nedávnem, ale zato excelentně. Oddíl se v zimě věnuje Brněnskému běžeckému poháru, v němž skončil čtyřikrát třetí, v jednom z kol okresní střelecké ligy byl jako nováček třetí.DAVID MACHALA
Známá postava vyškovského kuželkářského sportu předvedla obdivuhodný výkon před několika týdny na kvalitou nabitém turnaji ve Slovinsku. Výkonem šest set dvaasedmdesát poražených kuželek zaostal jen o patnáct za českým rekordem.JIŘINA KOCIÁNOVÁ

Členka atletického oddílu AHA Vyškov oslavila Velikonoce sportovně a fantasticky. Ve sváteční pondělí se v Nizozemí zařadila mezi nejlepší maratónské běžkyně České republiky. Skončila druhá a v letošních českých tabulkách je třetí.
MARTIN HOŘAVA

Z plaveckých nadějí Vyškova zazářil v posledních dvou měsících nejvíce. Předposlední březnový víkend se vydal s ostatními do Karviné na takzvaný Motýlkářský trojboj, aby vylovil čtyři umístění na stupni vítězů. Dvě první a dvě druhá.


MARTIN HOUŠŤ

Ostrostřelce bučovických florbalistů si musí protivníci hlídat bedlivě. A stejně to není moc platné, opora týmu hrajícího Třetí ligu mužů vyhrála kanadské bodování celé soutěže. Nasbírala sedmasedmdesát bodů, z toho je čtyřiapadesát gólů.