Konečné výsledky a dojmy sportovce s největším počtem hlasů se veřejnost dozví ve Vyškovských novinách v pátek 14. března, kde také bude uvedený přesný termín on–line rozhovoru s autorem Hvězdného výkonu Vyškovska za leden a únor. Vítěz automaticky získává nominaci do souboje o nejlepší sportovní výkon za celý kalendářní rok 2009.

HLASUJTE V PRAVÉM HORNÍM ROHU

VÍCE O HVĚZDNÉM VÝKONU NAJDETE
ZDEJAN BURIAN

Člen Klubu biatlonu Vyškov se rozhodl kromě letní podoby sportu poprvé zkusit i zimní odvětví. Proto hostuje v OEZ Letohrad a vyplatilo se. Na českém mistrovství žáků skončil v rychlostním závodě osmý, v rámci Českého poháru mu při vytrvalostním závodě patřila devátá pozice.

TOMÁŠ GALIA

Gólová jistota divizních futsalistů Pivovaru Vyškov se na začátku roku činila. Ve všech šesti letošních zápasech vždy skóroval.
Fantasticky zářil hlavně proti Ivančicím, kterým nasázel čtyři branky. V tabulce střelců divize E je druhý s jedenatřiceti zásahy.

ANNA MÁLKOVÁ

Nestárnoucí osobnost atletického klubu AHA Vyškov znovu potvrdila skvělou formu. Na veteránském šampionátu republiky získala dvě medaile, když v chůzi na tři tisíce metrů ji nepřekonal nikdo, z poloviční běžecké tratě má stříbro.

MARTIN MÜLLER

Zaplněná hala v Purkyňově ulici první únorovou neděli sledovala, jak se tento dnes už bývalý nohejbalista Orlů Vyškov stal mistrem České republiky ve dvojicích. Přidal tak ke svým titulům v dorostenecké kategorii poprvé zlato mezi elitou, a to v domácím prostředí.

IRENA PETŘÍKOVÁ

Běžkyně z Mouřínova, závodící za Vyškov, se vytáhla před čtrnácti dny na Mistrovství Moravy a Slezska v Bratislavě. Na třech kilometrech nenašla přemožitelku a má zlato. Že se umí vypořádat s těžkými podmínkami, ukázala na mrazivém Uhřickém kolečku, vyhrála.