JIŘÍ HAJZLER (atletika, trenér) - AHA Vyškov

JIŘÍ HAJZLER (atletika, trenér) - AHA Vyškov

Sportovců na jedničku je mnoho, těch na jedničku s hvězdičkou méně. Jelikož své největší úspěchy mnozí slaví v dresech cizích klubů, je to velká škoda.
Jakub Holuša na evropském halovém šampionátu v Praze. Fantastická atmosféra opětovaná skvělými výkony nejen našich atletů. Smíšená štafeta biatlonistů, Lukáš Bauer, Martina Sáblíková a Zuzana Hejnová jsou top výkony našich sportovců v roce 2015. Moc přeji Ondřeji Bankovi, aby se dočkal svého vysněného vítězství.
Na mistrovství ČR v atletice žactva v Praze se nám kvalifikovalo celkem devět našich mladých atletů. Byla to ta nejlepší odměna i pro nás trenéry, kteří se trenérské práci v klubu věnujeme. Jiří Němeček na mílařských tratích předváděl životní výkony a spolu s Evou Šenkovou byli sportovními hvězdami našeho klubu.

BŘETISLAV USNUL (bikros, předseda klubu) - VEUS Vyškov

BŘETISLAV USNUL (bikros, předseda klubu) - VEUS VyškovJá si myslím, že sportovců na jedničku je na Vyškovsku celá řada. Osobně bych dal výbornou s hvězdičkou všem dobrovolným trenérům a funkcionářům, kteří dávají sportu své srdce, jako např. Anička Málková, Vladimír Golda, Katka Kapounková, Antonín Petlach, Jana Horáková a další a další. Bez nich by nebyly ani vynikající výkony vyškovských sportovců.
Největší radost z českých sportovců mně už řadu let dělá Jaromír Jágr. Tato sportovní ikona je především velkým vzorem pro mládež, a to nejen na sportovním poli, ale i v osobním životě.
Velice si cením dvou titulů mistra republiky pro rok 2015, které získali naši bikrosaři Erik Votava a Tomáš Vrtílek. Jsou to vynikající výsledky mladých talentů, které mají všechny předpoklady se nadále zlepšovat až k nejvyšším metám v elitní kategorii.

MILOSLAV BRTNÍČEK (fotbal) - předseda VV OFS Vyškov

MILOSLAV BRTNÍČEK (fotbal) - předseda VV OFS VyškovJednoznačně všem okresním fotbalovým funkcionářům a rozhodčím za zvládnutí přechodu na elektronický systém. Ze sportovního hlediska pak mužům MFK Vyškov, a to A i B mužstvu, mužům Bučovic a Křenovic.
Z jednotlivců určitě atletka Hejnová a z týmů fotbalová reprezentace ČR, která postoupila na EURO do Francie.
Mám radost ze sportovních úspěchů žáků škol, včetně školy, kterou řídím, tedy ZŠ Na Vyhlídce Vyškov. Hodně velkou radost mně udělali fotbalisté ZŠ Purkyňova ve finále Coca-cola Cupu. Jen více takových úspěchů pro okres i město Vyškov v dalším roce. Učitelé i trenéři si to za svou práci s dětmi zaslouží.