V krajském přeboru v Břeclavi soutěžila vyškovská družstva starších žákyň a starších žáků. Děvčata i chlapci AHA Vyškov skončili shodně na třetím místě.

K oporám svých družstev patřili zejména Radka Kalová, Karolína Dvořáková, Aneta Maková a Petra Vévodová a mezi chlapci Michal Almáš, David Konopka, Ivan Maňousek, Stanislav Zavadil a Milan Hofman.

Předzvěstí soutěží týmů dospělých byly dva závody v chůzi, které se započítávají do prvního a druhého kola druhé národní ligy mužů. V obou závodech, tedy v Olomouci na Velké ceně v chůzi na dvacet kilometrů a v Praze na Žižkovské desítce, si velmi zdatně počínal vyškovský zástupce Roman Weiter. Obsadil druhé příčky a do hodnocení ligy získal pro svůj celek vynikajících osmnáct bodů.

Za zmínku stojí i nedávný úspěch Sportovce Vyškova 2006 Milana Adamce. Jeho snaha prosadit se při Mistrovství České republiky v maratónu, jež bylo opět součástí Mezinárodního pražského maratónu, byla naplněna. Ve svém nejlepším osobním výkonu 2:41:55 hodin obsadil v českém mistrovství jedenáctou pozici, když ve více jak třítisícovém startovním poli běžců z mnoha států obsadil čtyřiadvacáté místo.

Další akcí posledních dní, na kterou vyškovská atletika vyslala své reprezentanty, byla Velká cena Brna a Jihomoravského kraje. Čtyřčlenná výprava v silné mezinárodní konkurenci nedosáhla na medailová umístění, avšak každý startující si odnesl cenný osobní rekord. Toho dosáhli junioři Taťána Horáková a Zdeněk Muller ve sprintu na sto metrů, nadějná dorostenka půlkařka Lenka Suráková z Krásenska na čtyřstovce a své maximum si po pěti letech vylepšil ve velmi rychlém závodě i mílař Jiří Němeček