První den se běžel vytrvalostní závod, kdy za nezasažený terč byla penalizace 20 vteřin u žactva a 30 vteřin u dorostu a dospělých. Druhý den byl na programu závod ve sprintu s trestnými koly za nezasažený terč.

Nepříznivé počasí posledních dnů, doprovázené přívalovými dešti, dost poškodily trať, náročné byly zejména seběhy. V sobotu navíc místy foukal silný vítr, který ovlivnil konečná pořadí.

Z Vyškovanů získal body do ČP Leo Berka, který ve vytrvalostním závodě obsadil šesté místo. Sofie Jungmannová se mezi nejlepší neprobojovala, stejně jako Vladimír Haumer (19. místo). „Jsem rád, že jsme se všichni v neděli zlepšili střelecky. Leova první položka byla čistá a ve druhé měl jednu chybu a obsadil krásné páté místo. Na získání I. výkonnostní třídy mu chybělo 1,02 bodu. Ale vybojoval si nominaci na mistrovství republiky. Sofie první položku zastřílela bez chyby, ale druhou se třemi, které ji, bohužel, posunuly až na šestnáctou příčku. Já jsem se dvěma chybami v každé položce obsadil desáté místo," shrnul vyškovská vystoupení trenér Vladimír Haumer.