Soutěž nejmladších žáků se odehrála pod taktovkou pražských klubů. S drtivým náskokem vyhráli borci z SK Hradčany Praha před Gymnastickou akademií Praha a TJ Sokol Praha Vršovice. Stejná nadvláda se projevila i mezi jednotlivci, kde v první šestici bylo pět závodníků z Prahy. Mezi vítězného Varna Viggo a třetího Štěpána Bulva se dokázal vklínit jen druhý David Šindelka z SK Moravská Slavia Brno. Zástupce bučovického oddílu Pavel Fryč skončil na 47. místě.

V kategorii mladších žáků měl bučovický oddíl velká očekávání díky Jiřímu Hůrkovi, který zazářil na přeboru České obce sokolské. Vítězem se podle očekávání stal letos suverén Milan Jaroš ze Zlína. Za ním se sváděl nesmírně napínavý souboj o další umístění. Druhé místo nakonec vybojoval Marek Krátký (Praha Vršovice) a třetí Marek Šik (Sokol Kladno). Jiří Hůrka skončil rozdílem 0,15 bodu na nepopulárním čtvrtém místě. „Minimální ztráta na medaili Jirku mrzí, ale čtvrté místo v konkurenci šedesáti nejlepších závodníků z celé republiky je skvělým výsledkem a mimořádným úspěchem,“ zdůraznil trenér bučovických gymnastů Petr Stavělík.

Jiří Hůrka se nakonec na stupně vítězů přece jen postavil, protože byl členem bronzového družstva Moravské Slavie Brno. Družstva vyhrál Sokol Zlín před Sokolem Kladno.

Závod starších žáků se stal kořistí Sebastiána Prokopa (SK Hradčany), za kterým se seřadili Jakub Šmolík (Praha Vršovice) a Tomáš Kalinič (Sokol Brno I). Nejlepší zástupce Bučovic Jakub Stavělík skončil na 20. místě. V soutěži družstev bylo pořadí na stupni vítězů 1. Sokol Brno I, 2. SK Hradčany a 3. Sokol Kolín. Družstvo Bučovic ve složení Jakub Stavělík, Matěj Stavělík, Roman Zachrla a Vilém Jančuš (hostující z SK Moravská Slavia Brno) skončilo sedmé.