V roce 2015 bučovičtí gymnasté a gymnastky startovali ve 26 závodech. Oddíl reprezentovalo 26 gymnastů a gymnastek, o které se staralo jedenáct trenérů (Sedlák, Petržela, Kříž, Vejmola, Nezdařil, Mlčoušek, Řehák, Duráková, Tichý, Spiritová, Houšť). Bučovičtí vybojovali 12 prvních míst, 20 druhých a 15 třetích míst. Na mistrovství České republiky získali jednu zlatou, jednu stříbrnou a tři bronzové medaile. Na přeborech České obce sokolské tři stříbrné a tři bronzové medaile.

Nejúspěšnějším gymnastou oddílu je Miroslav Durák, který je členem družstva přeborníků ČR a navíc vybojoval stříbrnou medaili v povinných sestavách. Pavel Rotrekl byl příjemným překvapením náročné sezony a svoji tréninkovou píli přetavil ve stříbro na mistrovství ČR v povinných sestavách. „Skokanem" roku, tedy závodníkem s největším zlepšením v roce je Jakub Stavělík, který byl na mistrovství republiky desátý.

U děvčat si nejlépe vedla Kateřina Duráková, která byla mj. pátá na Poháru studentstva a pátá ve finále na kladině. Tereza Hanousková byla desátá na memoriálu Kejře, Novotného a Bortela a Klára Hanousková skončila na druhém místě v závodě Bedřichovský ježek. Trenérský kolektiv má své lídry v Josefu Sedlákovi a Janě Durákové a činnost oddílu si nelze představit bez mravenčí práce předsedy Zdeňka Tichého, který vede bučovickou sportovní gymnastiku jednatřicet let.