Pro někoho sportovní šifra, ale zasvěcení ví, o čem je řeč. Anketa Hvězdný výkon Vyškovska: Kdo se potkal s formou? má za sebou další dvouměsíční cyklus.

Čtenáři Vyškovského deníku Rovnosti mohou vybírat vždy z pěti v daném období zářících sportovců a podpořit ho. Mají k dispozici hlasování na webu redakce, ale tím to nekončí. Vítěz je následně pozván přímo do redakce k online rozhovoru, v němž ho nejen hlasující mohou důkladně vyzpovídat.

Nohejbalista Martin Müller, biatlonista Jiří Brtníček, atleti Irena Petříková a Tomáš Steiner. To je kvarteto autorů hvězdných výkonů. Už jich ale je pět. Za měsíce září a říjen výčet doplnila sportovní lezkyně Jana Vincourková. „Nečekala jsem to. Potěší to, vyhrát i mimo lezeckou stěnu,“ uvedla vítězka.

Poslední internetové hlasování se první dny neslo ve znamení lezkyň a vypadalo to, že půjde o duel Vincourková versus Kupčíková. Jenže pak začal mocně dotahovat muž pevné ruky se střelnou zbraní Josef Viktorin. Velký finiš ale na českou šampiónku věkové kategorie dvanáct až třináct let nestačil.

Ke klávesnici tak v pondělí 23. listopadu v 16.00 hodin usedne mladá dáma, která se drží na sportovním výsluní už několik let a stoupá lepšící se formou stále výš. „Těším se na rozhovor, ráda odpovím na všechno, co vás bude zajímat,“ vzkázala zvědavcům Vincourková.

Hvězdný výkon – září, říjen
1. J. Vincourková – lezení 187 hl.
2. J. Viktorin – střelba 121 hl.
3. L. Kupčíková – lezení 53 hl.
4. M. Gottvald – enduro 22 hl.
5. J. Burian – biatlon 15 hl.
Celkem 398 hlasů.

Online rozhovor s vítězkou
Pondělí 23. listopadu v 16.00.