Divizionáři vyšli bodově naprázdno i v šestém kole, ale na jejich obhajobu nutno říct, že za soupeře měli velké favority soutěže.

Poněkud rozháraná je nejvyšší krajská soutěž, v níž Vyškovsko zastupují Kloboučky a Sokol Bučovice. Sokolům se nedařilo v kole ani v dohrávce, zatímco Klouboučky připravily první porážku silné rezervě Líšně a v tabulce je jejich bilance nenápadně výborná.

DIVIZE E

Květnice Tišnov - Pivovar Vyškov 5:4

Poločas: 3:1. Branky: Chlup 3, Panovský 2 – Urbančok 2, Kolečkář 2.
Sestava: Štěpán – Gregor, Šoupal, Jašíček, Mikloška, Urbančok, Pánek, Kolečkář

Diváci viděli oboustranně vyrovnané utkání, ale dvou rozdílných poločasů. V prvním sice šli hosté do vedení již v první minutě, ale celkově byli domácí lepším týmem. Na otočení skóre až na 3:1 jim stačilo deset minut. Ve druhé části zase byli lepším týmem Pivovarští. Postupně z náskoku soupeře ukrajovali až do vyrovnání na 4:4. Hostům ale bod nestačil a vrhli vše do útoku, bohužel domácí po brejku do otevřené obrany dali rozhodující gól. „Naše výsledková mizérie pokračuje. V prvním poločase domácí futsalisté hýřili pohybem a přehrávali nás. V závěru zápasu se ale jen bránili našemu velkému tlaku, jenže my jsme zapomínali bránit, a to se nám vymstilo. Tři minuty před koncem šel soupeř do brejku a rozhodl o svém vítězství," litoval ztracených bodů trenér Pivovaru Libor Šmarda. V samé koncovce hosté ve snaze o vyrovnání přešli na hru bez brankáře, ale nebyla úspěšná.

Lazor-Domus Vyškov - Tango Brno B 2:4

Poločas: 1:2. Branky: M. Lička, J. Lička ml. – Vencl, Walla, Šidla, Beránek.
Sestava: Slovák – M. Lička, Gottvald, J. Lička ml., Pupp, Růžička, J. Horváth, Tobolík, Grepl.

Soupeř přijel s juniorskou sestavou posílenou o dva zkušené hráče. I v této kombinaci ale ukázal, že je velice silný. Pohyb po hřišti a i technické dovednosti má na velmi dobré úrovni a hlavně dokáže sehrát secvičené signály. Navíc domácí i tentokrát nastoupili s evidentním respektem. Od začátku ale měly navrch obrany a na obou stranách byl problém dostat se do vyložené šance. Do vedení šli domácí v desáté minutě po vydařené akci Růžičky s Josefem Ličkou mladším. Hosté do poločasu otočili skóre. Ve druhé části mohlo Tango zvýšit, mělo šance a nastřelilo tyčku, ale po gólu Martina Ličky se radovali opět domácí. Bohužel, opět ne dlouho. Také Lazor v závěrečných třech minutách sáhl k power play. Měl převahu, ale branku vstřelit nedokázal. „I v tomto složení bylo Tango k poražení. Neodehráli jsme špatný zápas, ale v posledních dvou kolech máme problém vytvořit si šance a proměňovat je. V druhém poločase nás soupeř několikrát přečíslil a chodili dva až tři na jednoho a vytvářeli si šance. Soutěž je ještě dlouhá a věřím, že začneme bodovat," komentoval zápas trenér Lazoru-Domus Josef Lička starší.

7. kolo:

Pivovar – Arsenal Taurito Kuřim: pátek 8. 11., 20.00, hala ZŠ Purkyňova
Žabinští Vlci Brno – Lazor-Domus: sobota 9. 11., 19.15, hala v Brně-Bohunicích

KRAJSKÝ PŘEBOR

Sokol Bučovice – Orli Bef Kotvrdovice 4:8

Poločas: 1:3. Branky: Přibilík, Dufek, Drlík, Chadima – Beneš 3, Zouhar 2, D. Keprt, Kratochvíl, R. Keprt.

SK Líšeň B – FC Kloboučky 2:3

Poločas: 1:1. Branky: Hoffmann, Smital – Štrublík, Krejčíř, Handlíř.

Gladiators Brno – Sokol Bučovice 7:2

Poločas: 5:1. Branky: Rozehnal 2, Bodický 2, Úlehla, Němec, Jakeš – Bil, Havránek.