Divizní futsalisté Vyškovska už dvě kola čekají na výhru

Vyškovsko – Šest zápasů bez vítězství. To je hubená bilance tří zástupců Vyškovska ve futsalové divizi za poslední dva týdny. Přitom jediný bod vybojoval v minulém kole tým, od kterého se to čekalo nejméně. FC Kloboučky dokázaly remizovat v Havlíčkově Brodu, a to ještě samy hovoří o ztrátě dvou bodů.

18.2.2015

Ilustrační foto.Foto: Jabub Brunclík

Pramen Havlíčkův Brod – FC Kloboučky 7:7

Poločas: 2:4. Branky: Böhm 2, Henek 2, Fiala 2, Beránek – Štrublík 2, T. Selinger 2, Chadima 2, Handlíř. Sestava: Maryšler (Skoupý) – Handlíř, Chadima, T. Selinger, Štrublík.

Hráči domácího týmu se slavnou minulostí, mimo jiné byl Pramen i mistrem republiky, si zřejmě oddechli, když uviděli přicházet do haly ekipu soupeře. Kloboučky sice přivezly dva brankáře, ale jen čtyři hráče do pole. Jenže v utkání byli hosté jasně lepší a v průběhu si stále udržovali menší náskok. Ještě necelé dvě minuty před koncem vedli o dva góly a vyrovnávací branku dostali čtrnáct vteřin před koncem. „Je to smůla a zároveň jednoznačně ztráta dvou bodů. Pokud bychom přijeli ve větším počtu, asi bychom odvezli všechny tři body. Ale měli jsme na ně i v tomto složení, ale ke konci už na hráčích byla znát únava. Proto šel i Maryšler vypomáhat do pole. Bohužel jsme vedení neudrželi," posteskl si manažer klubu Václav Konečný.

Arsenal Kuřim – Pivovar Vyškov 12:2

Poločas: 3:2. Branky: Čuhel 4, Sadílek 3, Hrazděra 2, Mejtský 2, Báňa – Suchánek, Kolečkář. Sestava: Kotulán – Gregor, Bébar, Suchánek, Zapletal, Kolečkář.

Pro nemoci a zranění nastoupil Pivovar v silně nekompletní sestavě, ale přesto s domácími kanonýry dokázal držet krok celý první poločas. Bohužel v závěru došly hostům síly a odjel s až nespravedlivě vysokou porážkou. „V prvním poločase jsme si vytvořili spoustu brankových příležitostí, bohužel jsme opět zklamali v koncovce. Druhý poločas mohl být o něčem jiném. Arsenal o svém vítězství rozhodl v pětiminutovce čtyřiadvacátou a devětadvacátou minutou, kdy nám nastřílel pět branek," konstatoval trenér Pivovaru Libor Šmarda.

Lazor-Domus Vyškov – Lino Kalábek Brno 6:11

Poločas: 2:6. Branky: Urbančok 2, vlastní, V. Novotný, Gottvald, J. Lička – Kalina 4, Lukšija 3, Němec 2, Černý 2. Sestava: Slovák – Gottvald, V. Novotný, Surala, Gajda, J. Lička, Urbančok, Legner, Obruča.

Skóre sice otevřel v páté minutě Josef Lička mladší, ale pak se pětkrát za sebou trefili do sítě jen hosté. Čtyřgólový náskok se ukázal být rozhodující, i když jej Brňané v podstatě až do konce jen bránili. „Rozhodla futsalová zkušenost a chytrost a také skvělý výkon hostujícího brankáře, který v závěrečné desetiminutovce odmítl zvrat utkání a vychytal hostům vítězství. Přes znalost soupeřovy hry jsme se s tím nedokázali vyrovnat a opět jsme propadli v obraně a nedokázali jsme zachytávat jejich rychlé brejky. Až v závěrečných deseti minutách, kdy jsme stáhli sestavu, jsme hosty skoro nepustili za půlku, ale bohužel jsme nedokázali zápas ještě více zdramatizovat," řekl trenér Lazoru-Domus Josef Lička starší.

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 74 Kč Prodavači potravinářského zboží Brigáda - prodavač/ka - Karlova pekárna s.r.o. - Bučovice ČD. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 74 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Praxe v oboru výhodou., , Možnost nástupu: IHNED, , V případě, že vás nabízená pozice zaujala pošlete životopis na email: zouzelova.renata@karlova-pekarna.cz nebo volejte 724 620 458.. Pracoviště: Karlova-pekarna- bučovice- nádražní 342, bučovice 685 01, Nádražní, č.p. 342, 685 01 Bučovice. Informace: Renata Žouželová, +420 724 620 458. Obchod - Obchod Obchodní zástupce 15 000 Kč Obchodní zástupci Obchodní zástupce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, praxe v prodeji min. 3 roky, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. B, POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, prodej papírenských a dárkových produktů, péče o vybudovanou síť odběratelů, oblast Morava a část Slovenska, obchodní zástupce bude vyrážet každý den na cesty z domova, ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: k dispozici osobní vozidlo, navigace, mobilní telefon, PC-tablet, navigace, fixní plat+provize z prodeje, KONTAKT: Žižlavská Jana, tel.: 777 750 425, e-mail: jzizlavska@alvarak.cz. Pracoviště: Avarak group a.s. - pracoviště vyškov, Brněnská, č.p. 514, 682 01 Vyškov 1. Informace: Jana Žižlavská, +420 777 750 425. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb Prodavač/ka. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svoji prodejnu ve Vyškově schopné a ambiciózní pracovníky na pozici: , , PRODAVAČ / KA , , Náplň práce: , * aktivní prodej a péče o naše zákazníky , * kontrola svěřeného úseku prodejny , * provádění průběžných inventur , , Požadujeme: , * příjemné vystupování a komunikativnost , * chuť pracovat a učit se novým věcem , * energii a tah na branku , * zodpovědnost a spolehlivost , * trestní bezúhonnost , , Nabízíme: , * zaškolení a propracovaný systém dalších školení , * možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici , * zázemí stabilní společnosti , * možnost nástupu IHNED. Pracoviště: Okay s.r.o. - vyškov-město, brněnská 509/11a, 682 01 vyškov 1, Brněnská, č.p. 509, 682 01 Vyškov 1. Informace: Radka Pospíšilová, +420 724 661 593. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 13 500 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, naskladňování a vyskladňování zboží, expedice a manipulace se zbožím, údržba a úklid skladu, KONTAKT: Melnyk Viktor, tel.: 777 566 589, e-mail: aljusisro@seznam.cz nebo se dostavte osobně na adresu Průmyslová 742/8b, Vyškov. Pracoviště: Aljusi s.r.o. vyškov i, Cukrovarská, č.p. 496, 682 01 Vyškov 1. Informace: Viktor Melnyk, +420 777 566 589.

Na snímku Jan Trousil.

Mistr přijede asi až v říjnu. V MOL Cupu se MFK Vyškov utká s Plzní

V sedmém kole Moravskoslezské ligy remizovali fotbalisté MFK Vyškov (bílé dresy) s FC Hlučín 1:1.
10

Fotbalisté Vyškova poprvé s Hlučínem neprohráli. Ale jen bod Trousilovi nestačí

Vyškov v poháru vyzve Plzeň, Zbrojovka narazí na Liberec

Vyškov, Brno – Přijede mistr. Na prestižní zápas se těší v třetiligovém Vyškově. Tamní fotbalový klub přivítá ve třetím kole Mol Cupu Viktorii Plzeň. Západočeši, kteří vyhráli tři z pěti posledních ročníků nejvyšší ligové soutěže, se na Moravě představí 26. září.