Muži běželi deset kilometrů, ženy pět. Závod výborně rozběhl Lukáš Koudelka. Nenechal se vyhecovat a po solidním výkonu nakonec skončil absolutně sedmý mezi rekordním počtem téměř 150 běžců . Ve své věkové kategorii doběhl pátý.

Výborně si vedli i další veteráni. Milan Marek zvítězil mezi šedesátníky. Ivo Krátký obsadil v našlapané kategorii nad padesát let desáté místo. Jiří Bubeník skončil mezi padesátníky dvanáctý.

V přípravném utkání na umělé trávě ve Vyškově remizovali fotbalisté Tatranu Rousínov s FC Kralice na Hané 1:1.
Fotbalisté Rousínova si v přípravě zopakovali remízu

Drnovickou stálicí na stupních vítězů je Marie Hynštová. Jediná zástupkyně Drnovic mezi ženami musela bojovat v kategorii žen nad padesát let, kam ale už mnoho let nepatří. Přesto cílem proběhla jako první.