Druhá liga hráček do 20 let se po Novém roce rozdělila na dvě poloviny. Vyškovanky ve skupině o záchranu předvedly parádní výkon a na domácí palubovce nedovolily vysokoškolačkám ani set. Vše se rozhodovalo zřejmě už v prvním setu, kdy domácí vybojovaly těsnou koncovku ve svůj prospěch a poté už ovládly celý průběh zápasu.

Volejbal Vyškov
Výsledky:
2. liga - ženy U20: Vyškov – UP Olomouc 3:0 (24, 18, 21) a 3:0 (12, 21, 18).
KP 1 - muži: Sokol Šlapanice – Vyškov 2:3 (-27, 15, -19, 23, -13) a 0:3 (-16, -19, -17).
KP 1 - ženy: ŠSK Šlapanice – Vyškov 0:3 (-24, -23, -18) a 1:3 (13,-17,-23, -20).
KP 2 – ženy: DDM Kuřim – Vyškov 3:0 (17, 17, 21) a 0:3 (-20, -23, -18).

„Dnes se nám podařilo soupeře zatlačit servisem Vendy Zedníkové i Laury Englové a dohrávat snadnější bodovky středem sítě. Situaci dobře zvládla i druhá nahrávačka Formánková, jenž nahradila zraněnou Křetínskou,“ chválila a zhodnotila zisk šesti bodů trenérka Hana Volešová. V neúplné tabulce záchrany Vyškov poskočil dvěma výhrami na první místo.

Šestým kolem pokračoval i krajský turnaj děvčat U16. V něm se konečně podařilo svěřenkyním trenérky Veroniky Bilíčkové prolomit prokletí a postoupit do vyšší skupiny E. Týmy Hany Volešové a Aleny Neubauerové získaly s bilancí dvou výher a jedné porážky druhá místa.

Ženy i muži v nejvyšší krajské soutěži shodně hostovali ve Šlapanicích a přivezli vybojovaná čtyři vítězství. Obstály i volejbalové naděje, jenž měli na programu krajský turnaj barevného minivolejbalu v Hustopečích. V konkurenci více než sta týmů obsadil Vyškov v oranžové kategorii první místo, v červené čtvrté, páté a sedmé místo. Jedinou kaňkou na vydařeném víkendu je tak jedna porážka žen B s mladým týmem Kuřimi.