Oblíbenost tipovací soutěže Vyškovského deníku Rovnosti Fortuna ligy potvrdilo i její druhé letošní kolo, dalším zvýšením počtu nových hráčů. Novou tipérkou je i Antonína Žižlavská z Milonic, která také byla v kole nejúspěšnější. Správně neodhadla jen výsledky na prvním, šestém a posledním řádku. Jedenáct bodů je slušný počin do dalších kol.

Celkově se do čela probojoval Zdeněk Mocík z Dražovic. V prvním kole byl „členem“ kvarteta, z něhož supertrefa určila vítěze. Tím byl František Cenek z Křižanovic, který se udržel ve vedoucí čtveřici. Perličkou kola je určitě hlasovací lístek dalšího nováčka, Pavla Brychty z Bošovic, kterého s nadsázkou lze označit za skokana kola. Na jeho lístku chyběly tipy, a přesto se v celkovém pořadí dostal na patnácté místo. S nulou na bodovém kontě předstihl všechny, kteří jsou s body „pod hladinou“. Lístek byl přijat, aby příště mohl hlasovat přes internet. Jeho metodu ovšem nedoporučujeme, k metám nejvyšším nevede.

Druhé kolo Fortuna ligy také ukončilo zařazování zápasů vyšších soutěží, protože už se rozjely i ty nižší a nejnižší. Takže teprve teď přichází to pravé ořechové pro skutečné znalce poměrů v okresním a krajském fotbale.

Vítězka kola obdrží v redakci „tradiční“ tričko s logy hlavního garanta soutěže, sázkové kanceláře Fortuna. Tři celkově nejlepší dostanou věcné ceny, uvedené na hlasovacím tiketu.