Líšeň se nad Amorem s mnoha dorostenci v sestavě ujala vedení, ale do přestávky Dohnal vyrovnal. V druhé části postupně hosté eliminovali útočnou snahu Líšně. Ta sice kontrovala, ale před koncem převážili pomyslné misky vah na svou stranu znovu hosté Fáberovou penaltou.

Závěr ovšem Amoru nevyšel. Inkasovali po líšeňské hře bez brankáře a Líšeň rozhodla o své výhře 4:3 dalším zásahem.

„Měli jsme smůlu, o čemž svědčí pět nastřelených tyček. Ale k úspěchu moc nechybělo,“ litoval trenér Amoru Antonín Petlach.

Pivovar přivítal soupeře z nejtěžších. Helas Brno to dokázal hned v úvodu, když po čtyřech minutách vedl o dva góly. To probudilo domácí a do poločasové pauzy po snížení mohl z penalty srovnat síly Kolečkář, ale nedal. Jenom v druhém dějství přes zranění Pánka drželi se soupeřem krok až do stavu 3:3.

Pak už slavili jen hosté, když se jim podařilo vstřelit ještě dvě branky.